Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nani takımı bozar displinsiz bir adam o . fenerde leş gibiydi portekiz'de çok iyi oynadı . maç seçip de takımını satan herifin bizde işi yok .

En çok şu kerata gelsin istedim bu transfer döneminde. ;(

konoplyanka-640.jpg

william carvalho . west ham bitmiş galiba klubun rekor transferi olacakmış 35 milyon civari . sevdiğim bir oyuncu hiçbir zaman o kadar etmez ama çok buyuk karakterli ve stili zevk veriyor bakalım neler yapacak

İyi de arkadaş bu paraları bu adamlara kim verecek Tarık bizden 1.5 m eu yani 6 trilyon alacak bu paranın yarısının yarısını verecek takım mı var adam kapı gibi sözleşme yapmış. Gitmiyoda parasını almadan.

Tarık-Cavanda gibi 2-3 topçu vardır klüp bulamayacağımız onlarla sözleşme fesih et bir miktar paraya anlaş yeterki kadroda boş yer kaplamasınlar ...

Nani sönük bir yıldız

Nanideki yıldız oyuncu kaprisi takım adına kötü olur
Bir kanat oyuncu için ise çok yaşlı.

Emekli olmaya gelir.

Bize ileri geri ortaya yardım edecek kanat lazım.

Sürün yağlı surat!

İşte reis dediğin gibi bu oyunu bozar Nani tek başına oynar öyle adam kovalayım rakibe basayım filan derdi olmaz Nani 'nin

Ama iyi bir Nani sistemden bağımsız ayrıcalık tanınabilecek bir topçu be renktaşım ...

Dediğin gibi yaşı da sıkıntı olabilir

Nani'nin oynamak istediğimiz oyun tarzına uyacağını sanmıyorum. Asamoah transferi yeterli olur benim icin bu saatten sonra.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt