Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
250-500nin verip cok iyi oyuncular bulabilirsin. 13 verip de rezil olabilirsin. burada verdigin para onemli degil. Önemli olan oyunculari izlemen ve hangi seviyede olduğunu tespit edebilmen. Sende bu yok. Istersen 50m euro harca ki bunu fener 10 yilda 3-4 kez yapti rezil oldular

13 milyon gibi para verip rezil olduğun 1 tane örnek bulursun. Buna karşın Galatasaray tarihi kendi çapında yüksek maliyetli olup tarihe geçen onlarca yabancı oyuncuyla doludur. 250-300 bin verip Galatasaray'da bu kadar yer edinmiş bir adamı bile hatırlamam bile ben. İlk 11'e 3-4 tane kafadan milli yerli oyuncu yerleştirebilirsen böyle denemelere girebilirsin, günün şartlarında pek ihtimal dahilinde görünmüyor.

13 milyon gibi para verip rezil olduğun 1 tane örnek bulursun. Buna karşın Galatasaray tarihi kendi çapında yüksek maliyetli olup tarihe geçen onlarca yabancı oyuncuyla doludur. 250-300 bin verip Galatasaray'da bu kadar yer edinmiş bir adamı bile hatırlamam bile ben. İlk 11'e 3-4 tane kafadan milli yerli oyuncu yerleştirebilirsen böyle denemelere girebilirsin, günün şartlarında pek ihtimal dahilinde görünmüyor.
O yuzden 200 kusur milyon euro borcun var. Simdi faizini odeyebilmek icin transfer yapamiyorsun.

O yuzden 200 kusur milyon euro borcun var. Simdi faizini odeyebilmek icin transfer yapamiyorsun.

O yüzden de 25 senede 15 kez şampiyon olup Avrupa Kupası alıyorsun. Yoksa Karabük, Gençler gibi beleşe Afrikalı alıp paraya satarak kümede kalmaya oynuyorsun. Büyük başın büyük de derdi olur. Barca'nın Altınordu'dan daha çok borçlu olması onları daha küçük kulüp yapmıyor.

O yüzden de 25 senede 15 kez şampiyon olup Avrupa Kupası alıyorsun. Yoksa Karabük, Gençler gibi beleşe Afrikalı alıp paraya satarak kümede kalmaya oynuyorsun. Büyük başın büyük de derdi olur. Barca'nın Altınordu'dan daha çok borçlu olması onları daha küçük kulüp yapmıyor.
Standart liege gent genk falan gerizekali mi? Bugun hala bizim takimlarimizin bu halde olmasinin sebebi bu kadar zarar borca ragmen devletin mudahale etmemesi ustune hala desteklemesi. Fransada olsa bugun butun hepsine el konur kume dusurulur ve.acik artirmada satilir

Son hafta, 2 aydir tek basina nijeryada takilan Onyekuru, bir D'avila orta saha oyuncusu ve Aytac gelir. Ilk 2 oyuncu artik kac gün karantinaya girer bilmiyorum, ve ondan sonra hazir oluyum diyene kadar mart olursa sasirmam...

haftaya g.birliği maçı bittikten sonra

beşiktaş d
denizli e
malatya d
gazişehir d
başak e
fener d
kasımpaşa e
alanya d

Şubat sonuna kadar böyle bir fikstüre giriyoruz.Bu 8 haftalık fikstürde kesin kazanırız diyebileceğimiz sadece 2 maç var denizli ve kasımpaşa..Ki onlara bile kesin diyemeyiz aslında kayseri ve antalya maçlarından sonra...

Açıkçası bu dar kadroyla eğer takviye yapmazsak çok ağır hasarla çıkarız.Direk oynayacak bir sağ bek,orta saha,kanat ve forvet şart oğlu şart..Eğer bu transferleri bizim rahatlıktan kırılan yönetim yine yetiştiremezse maalesef işimiz çok zor bu fikstürde..

4 puan alırız

Standart liege gent genk falan gerizekali mi? Bugun hala bizim takimlarimizin bu halde olmasinin sebebi bu kadar zarar borca ragmen devletin mudahale etmemesi ustune hala desteklemesi. Fransada olsa bugun butun hepsine el konur kume dusurulur ve.acik artirmada satilir

Liege, Gent, Genk filan gerizekalı değil, proje takımı. Altınordu, Gençler ve hatta Alanya gibi. Bunlar 100 yıl şampiyon olmasa kimsenin sesi çıkmaz, Galatasaray çapında kulüp 2 yıl ligi kazanamazsa yönetim değiştirir. İngiltere ve Almanya hariç futbolda hem ekonomik, hem de sportif başarının şerh koşulduğu 3. ülke yok zaten. Lille az yatırımla Ligue 1'de şampiyonluğu zorluyor, sahipleri kulübü elden çıkartmak için kılıkırk yarıyor. Barca rekor borç açıklıyor, Juve bonservisle transfer yapamıyor. Ekonomi herkesin zorluğu ama bu takımların hedef değiştirmelerine engel değil. Benim param yok diye Galatasaray gibi kulüpte hedef küçültemezsin. Bunun sonucu olarak da maliyetli ama az riskli transferlerin tercih edilmesinde bir beis yok. Geçen yıl bu takım Muslera sakatlığından sonra Arda kadar bir riske giremediği için oyun olarak alması icap eden bir şampiyonluğu hediye etti. 1 sene önce son sene yetiştirilen transferleri beğenmezken bu yaz 675 bin euro'yu 10 transferine harcayabildi. Galatasaray gibi takımlarda küçülerek büyümek diye bir şey olmaz, büyürken şirazeyi kaçırıp Ünal Aysal gibi sebepsiz zenginleşme yaratmamak yeterlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt