Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 404 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fb 4. yıldızı alsaydı şimdi ortalığın ... bi de bize bak arkadaş

Hiç alakası yok, onların tek amacı var Galatasaray. Geçen sene onlar şampiyon olsaydı zaten önde olacakları için hiçbir masrafa girişmeyeceklerdi. Zira adamların Avrupa diye bir düşüncesi hiç yok. Bu sene Galatasaray'ın altında kaldıkları için sağa sola saldırıp paraları saçıyorlar. Amaçları Galatasaray'ı yakalamak.

bana kalirsa ben ibra robben gibi cok ünlü ama maliyetide bir okadar yüksek olan isimler istemiyorum, carole gibi genc ve maliyeti ucuz olan yetenekler gelsin hic birsey demem, ama nokta atis olmasi gerekli, yani laf olsun diye genc ama bir cacik olmiyacak tipden oyuncu alirsak bir yol ilerliyemeyiz. ama carole gibi birini bulanlar insallah baska genc oyuncular daha bulurlar

Stopere ve sağbeke alınacaklar safkan sağbek ve safkan stoper olsun..

Popescu ve Bülent korkmaz , Song-Tomas ikilileri sağbek veya solbek oynayamazdı tek yerleri vardı STOPER.. bize tarihimizin en iyi günlerini yaşattılar defans anlamında..

Defansa alınan adam ilk önce ASLİ görevi olan Defansı mükemmel yapacak.. İleri çıkışları ortaları falan hikaye onlar yan görevi..

Ben takım savunmamız iyi olmadığı gerçeğini de göz önüne alarak.. RAFAEL ve Vlad'ı kesinlikle istemiyorum..

Nasıl Carole ve Podolski transferleri takım savunmamızı yukarı çektiyse Rafael ve Vlad takım savunmamızı aşağıya çekerler..

İbrahimoviç transferi tamamane taraftarımızı karıştırmak için ortaya atılan bi balon olarak görüyorum..

Sağbek-Sağaçık-Ortasaha ya genç oyuncuların alınmasından yanayım.. Stopere her zaman dedim her defasında da diyorum Vlaar bize çok uygun..

Bu adamların k,mseyi alabileceği yok.

Transferin son günü salla pati 1-2 adam kakalarlar bunlara geçen seneki gibi...

Chirices ile niasseyi alsalardı bari. O bile takıma 1seviye atlatırdı.

------------Muslera--------
Hamit--Ched-Chirices--Carole
--------Selcuk--Bilal-----
Niasse----Sneijder---Podolski----
------------Burak----------------

Ben sağ bek ve orta sahadan geçtim... Zaten UEFA ensemizde sağ bekide melonun yerinide bu sene yerlilerle kapatırız.

Ama forvetde oynayabilen bir sağ kanat ve stoper şart.

En uygunu ve hem yaş hemde potansiyel itibari ile etkili olanları Niasse ve chirices...

Niasse ve podolski yeri geldiğinde forvet de oynayabilirler. yerlerine kanada yasin ve sinan geçebilir...

Chirices de gerçekten bizim 2. popescumuz olabilir. Çok yetenekli bir adam.

Zaten kimi alırsan al şamp. liginde 2.tura çıkacağının garantisi yok bu kadroyla zor

en azından şimdi 2 açığı seneye yada ara transferdede diğer eksikleri kapatırız

Bilal yazmamın sebebide çok beğenip istememden değil Hamza hocanın ciddi ciddi onu pirlo tarzı oyun kurucu olarak görevlendirmek istemesindendir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt