Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kşmse gitsin demiyor, Melo ve ailesi biz gideceğiz diyor ve bende gitmek istiyorsa gitsin diyorum, ne yapacağız zorlamı tutacağız

Diğer taraftan lütfen kimse Melo gitmek istemiyor basın yazıyor demesin adam daha giderken kaç valizle gitmiş ailesi nerde, büyük çocuklarının okul kaydını yenilememiş bunlara bir bakın

Benim iki çocuğum var ve her ikisi de Ted de okuyor, Mayıs bitmeden kayıtlarını yeniliyoruz

Dolayısıyla malesef bende Melonun gitmek istediğini ve gitmese de bu kafa yapısı ile en iyi ihtimalle ikinci devreye kadar faydalı olamayacağını düşünüyorum ha Meloyu ararmıyız kesinlikle ararız

Sony Xperia
ben yeni sözleşme bile yapılacağını düşünüyorum fiyat inidir mi yapılarak :) bekleyip görelim bu arada küçük cimbomlulara selam !!

İşte hayat hikayesini okusaydın neden kardeşini getirmek istediğini anlardın.Sıfırdan en yukarıya birlikte çıkmışlar.Şu zor zamanlarında yanında istemesinden daha doğal bir durum yok.

İnsanlar sırf dış görünüşe göre değerlendiriyor şu zamana kadar futbolcu maaşları hiçbir zaman önceden yatmadı araştır bak bakalım son durumlar neymiş

Dis gorunus mu? Dalga mi geciyorsun kizima koca bakmiyorum. Icraatlerden bahsediyorum. Kardesi kendi isinde beraber olursun ama Floryanin basina koyamazsin.

Sen kurumsal bir sirkete CEO olsan "ya biz kardesimle cok zor zamanlardan gectik, kendisi hic bir sirkette calismadi ama bi hayat hikayemi okusaniz anlatsiniz ben onu Genel mudur yaptim" dese neler olur biliyomusun?

Kardesini hic anlamadigi daha once calismadigi alanda getirip tepeye koyan, Kupa toreninde YK yi platforma almayip kendisi platformdan inmeyen, jem ile imzalanirken ortada yokken podolski ile resim vermek icin basina onlerinde imza atan, pazartesi sali bombalar geliyor deyip 1 aydir bombayi elinde patlatip sozunu yiyen adam GS a baskan olamaz anca o koltuga birileri tarafindan oturtulur ama iste boyle egrelti durur daha ilk gunden!!

@SporGundemi35: Ali Naci Küçük: Melo'nun menajeri Jose Rodriquez’in, Melo adına Inter ile, 2.3 milyon Euro garanti para karşılığı el sıkıştığını öğrendik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

O rumen cocuk biraz savruk gibi..ben öyle cok ileri cıkıp topla oynayan stoper sevmem..tek dokunuslarla risk almadan oynaması önemli.

Biraz akli basinda olan biri su twitterci kizin yazdiklari nekadar celiskili oldugunu anlar. Robbeni hayal edin 'de ama
sadece kaynak buysa yazik halimize. Bu arada robben benim en sevdigim oyuncu, bende isterim gelmesini,ama akil var mantik var
daha erken robbenin türkiyeye gelmesi. Yarin bayern robbeni satiyoruz dese en az 10 tane takim almaya calisir.

Demek ki olay kadroyu yıldızlarla toplamak değil takım olabilmekteymiş. City yıldız dolu ama bakın 4lük oldular.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt