Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S.Aziz parayi cöpe atmak, ilk11i güclendirmemek ve Baltaya tatli rekabete girecek olmasi acisindan Fbli Hamza icin nokta transfer olur.

Galatasaray'ın santraforu Burak, yedeği de Umut. Ayrıca hala Umut sağ kanadın 1. adamı. Sağbek Sabri. Yedeği Tarık. Orta sahaya alınan adamlar Bilal Kısa, Jim Pol Karacan. Stopere takviye yok. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. Kendine gel yönetim...

Bir senaryo düşünün. Avrupa'dan iki takım Sneijder ve Burak'ı istiyor. Ve mantıklı sayılabilecek teklifler yapılıyor ikisine. Mesela Burak için 7-8 milyon , Sneijder için ise 15 milyon civarı bir teklif var. Aralarındaki kalite farkına doğru orantılı bir fark bu fiyatlar diye düşünüyorum. Sizce Hamza Hamzaoğlu'nun tavrı nasıl olur? Ben size söyleyeyim, eğer itirazınız varsa benim cevabıma lütfen söyleyin.

Burak için gelen teklifi reddeder. Burak gibi oyuncu 15 milyondan başlar der ve evladımız muhabbeti yapar. Gol kralı olmasından dem vurur.

Sneijder için ise gelen teklifi kabul eder. Maddi durumun sıkıntısını ve böylesi bir teklifin reddedilemeceğini anlatır. Hatta Sneijder'in yıllık ücretinden kurtulmanın da maddi faydalarından bahseder.

Yanlışım var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt