Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 452 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah vah edecek bir kadromuz yok. İlk 11 seviyesinde bir sol bek ve 11-12 sezonundaki Necati gibi bir gezici forvet ile şampiyonluğa yürürüz. Kadro revizyonunu devre arasında tamamlayamayız, yazı beklemek lazım onun için.

Sezonu 4-5. bitirirsek, şimdi Hocaya toz kondurmayanlar en çok veryansın edecek kişilerdir, bırakın maval okumayı...

Eğer yönetime ''Kadro benim için yeterli'' dediyse ve sonuç 4-5 olursa hiçbir mazereti kabul etmem. Gönderilmesi gerektiğini söylediğim Tudor ile de daha kötüsü olmazdı zaten...

Hiç arzu etmem ama Hocamız bile bile kötü bir kariyer finaline adım adım yürüyor gibi hissediyorum. Mevcut kadro net yetersiz, mucize peşinde koşmanın sırası değil...

Sezonu 4-5. bitirirsek, şimdi Hocaya toz kondurmayanlar en çok veryansın edecek kişilerdir, bırakın maval okumayı...

Eğer yönetime ''Kadro benim için yeterli'' dediyse ve sonuç 4-5 olursa hiçbir mazereti kabul etmem. Gönderilmesi gerektiğini söylediğim Tudor ile de daha kötüsü olmazdı zaten...

Hiç arzu etmem ama Hocamız bile bile kötü bir kariyer finaline adım adım yürüyor gibi hissediyorum. Mevcut kadro net yetersiz, mucize peşinde koşmanın sırası değil...

aac40d195716b10b3a55eb16ce4b1b53.png

Hep aynı Dursun Özbek kurnazlığı . Transferi yumurta kapıya dayanınca yaparsın . Nasıl olsa Fatih Hocayı başa getirdin . Kredin yüklendi

Zamanı var...Şimdi camia adına Terim' in başarısına mecburuz, bunun için de kendisine gerekli imkanlar verilmeli. Umarım en az 3 yıllık muazzam bir periyod yaşarız Terim Hocamızla, önceliğimiz budur.

Terim sonrası için Avcı' nın iyi bir opsiyon olalacağını düşünüyorum şimdilik ama şart değil benim için. Avatarımda kullandığım halef-selef anlamındaki fotoğrafı çok önemsediğimden değil, oradan yürümen doğru olmaz yani...

Zamanı var...Şimdi camia adına Terim' in başarısına mecburuz, bunun için de kendisine gerekli imkanlar verilmeli. Umarım en az 3 yıllık muazzam bir periyod yaşarız Terim Hocamızla, önceliğimiz budur.

Terim sonrası için Avcı' nın iyi bir opsiyon olalacağını düşünüyorum şimdilik ama şart değil benim için. Avatarımda kullandığım halef-selef anlamındaki fotoğrafı çok önemsediğimden değil, oradan yürümen doğru olmaz yani...

Avcının yeri iyi. Yerinde olsam emekliliğe yakın hocalar bırakmadan yerimden kıpırdamam. Sadece terim değil bu. Denizli, Lucescu vs.

Bugun Sneijderi izlemeye gittim. Gittim sarildim optum. Selamlarinizi sevgilerinizi ilettim.
0008d206a6484cc329ef09ec0644b7a0.jpg
34c2574dad955339df2ad8289b416fa6.jpg
932f2a7851250283479d2a7cfcf7bcea.jpg
744cb8faa614d1a6f594cda3ac6b8f5f.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah Terimle uzuun yıllar devam edecek olursak bu takım en yakın Fenerbahçe gibi duruyor.

Avcı' nın ortalamanın üzerinde bir zekaya sahip olduğunu zannediyorum. ''Büyük'' lerden BJK a daha uygun bir yapısı var, istediği ortam sağlanırsa bizde de başarılı olmasını çok muhtemel görüyorum. FB de olmaz, kendisi de bunun farkındadır...

Bugun Sneijderi izlemeye gittim. Gittim sarildim optum. Selamlarinizi sevgilerinizi ilettim.
0008d206a6484cc329ef09ec0644b7a0.jpg
34c2574dad955339df2ad8289b416fa6.jpg
932f2a7851250283479d2a7cfcf7bcea.jpg
744cb8faa614d1a6f594cda3ac6b8f5f.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ah be Wesley reis ;( ;(

Hüzünlendim yine. Dün aksam Bruma yi görünce de hüzünlendim. Allah belani versin Tudor ve yönetim.

Hocam ilk resmin rojinalinde sag tarafta sen de varsin anladigim kadariyla degil mi? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt