Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 346 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasin gibi adamla kanser olacağımıza bari bunu alın ...zaten bir bok yiyemeyeceğinizi biliyoruz..en azından az da olsa kanatlara canlılık gelsin

Musap seni Burak sevdan dan vazgecirdik sirada Nakoulma var herhalde.

Birakin abi Anadolu cöplerinin pesinden kosmayi artik.

nakoulmayi sene basindan beri isterim ... Lavezzi gibi herifleri alamayacagimiza göre , ve yasin yada baska kanat leslerinden biktigimdan dolayi al Nakoulma ve Campbelli Kanat rotasyonun

Campbell,Poldi,Nakoulma olsun.

Usta gidikse alırsın 6 aylık eboueyi performansa dayalı sözleşme yaparsın at gibi oynar sağ kanata 1.5 ikiye edmilsonu alırlardı bide Luiz Adriano alınırdı 10 milyonu geçmezdi harcanan para

Yönetim zaten salak salak işler yapıyor yönetimi savunmak için demedim onu,yok kulübü bırakırım yok maçları izlemem yok şunu yapmam bunu yapmam diyerek kulübü itibarsızlaştırmaya çalışanlara söyledim.

Usta gidikse alırsın 6 aylık eboueyi performansa dayalı sözleşme yaparsın at gibi oynar sağ kanata 1.5 ikiye edmilsonu alırlardı bide Luiz Adriano alınırdı 10 milyonu geçmezdi harcanan para

Aslında sözleşmelerin hepsi performans odaklı olacak.Gerekli performansı gösteremeyen oyuncuya fazla parayı bayılmayacaksın.Ama bizim yönetimde o düşünce nerde çapları yetmez.

medya hergün birilerini bize transfer ediyor da bizim yönetim elini hic cabuk tutmuyor lanet herifler daha neyi bekliyorsunuz cingene pazarligi mi yapiyorsunuz

Bu takımın en çok ihtiyaç duyduğu oyuncu forvettir. Poldi ve Sneijder galibiyeti getirmediği an golü atıp ve 3 puanı garantileyen 1 forvet. Takim oyununa katkı sağlayacak ve takım arkadaşları daha iyi oynatan forvet.

Bizim seviyemizde olan forvet almazsak sezonu 3. olarak bile zor bitiririz

nakoulmayi sene basindan beri isterim ... Lavezzi gibi herifleri alamayacagimiza göre , ve yasin yada baska kanat leslerinden biktigimdan dolayi al Nakoulma ve Campbelli Kanat rotasyonun

bu çok zor campbell imkan dahilinde değil wenger bırakmıyo.. ben nakoulma yı bile alamıcağımızı düşünüyorum bu yönetim çok karamsar yaptı beni.

Bu takımın en çok ihtiyaç duyduğu oyuncu forvettir. Poldi ve Sneijder galibiyeti getirmediği an golü atıp ve 3 puanı garantileyen 1 forvet. Takim oyununa katkı sağlayacak ve takım arkadaşları daha iyi oynatan forvet.

Bizim seviyemizde olan forvet almazsak sezonu 3. olarak bile zor bitiririz
Çare Remy ama sanmıyorum becersin işbecer

Seni anliyorum ama bence senin olayin ezici cogunlugunu Dursun'a yikman Hamza denen rezil herife yapilmis bir iyilik oluyor. %90 cok abartili bence.

Ben de gitmesini istiyordum Hamza'nin sampiyon olunmasina ragmen cünkü adam bize geldiginden sonra kendini az cok belli etti. Zaten bunu görenlerde bu adamin ne mal ne gerizekali oldugunu anladilar. Bu tartismayi yürütenler zaten diyordu o 6-7 macta öldük öldük dirildik, kötü futbol oynamamiza ragmen sampiyon olduk falan diye, yani keramet Hamza'da degildi. Bu yüzden de cok tartisildi bu olay, cünkü bizde vefa sorunu da var. Neymis 3 kupa kazanmis biraz sabir gösterin, al iste sonumuz ortada.

Uzun lafin kisasi Hamza ile Dursun ayni derecede sucludur. Birisi Galatasaray'da baskanlik icin yetersiz digeri de Galatasaray'da teknik direktörlük icin yetersiz. Öyle o daha suclu bu daha suclu bizi ileri tasimaz ve dedigim gibi ancak digerinin ekmegine yag sürer. Bu seneyi zaten kaybettik Hamza ile devam ederek, Dursun da kendi sonunu yürürlüge gecirdi. Mayis da defolup gider o da ama geriye kalan enkaz bir kadro ve mali olarak daha da geriye düsmüs bir Galatasaray olacak.

Yeni bir Ünal Aysal misali birisi gelir mi orasi da muamma, gelir gelmez silbastan yapacak. Akilli adamlar cok az bu kulüpte. Sportif basari olmadan bir kulüp aciga cikamaz, cünkü gelirlerden eksik kaliyorsun. Neyse uzatmanin manasi yok, ben sadece Dursun-Hamza karsilistirmasina gerek yok demek istedim abi, ikisinin de cehennemin dibine kadar yolu var gözümde.

Valla neden oyle dusunuyorum? Adnan polat malum. Ona cok kizginim. Adnan polat ve rahmetli Ozhan Canaydin benim hatirladigim en kotu GS baskanlari idi.

Ama o nefret ettigim adnan polat bu dursun capsizi yaninda johann cruyff gibi kaliyor. Dolayisi ile bu adamin kaldigi hergun GS gibi Turkiyenin en buyuk markasina verdigi zarar icin inan "%90" oldukca iyimser bir pay.

Simdi 6 yil td yapmayan 70 yasindaki denizli bize kac yila mal olacak goreceksiniz.

Yonetici olsaydi basimizda hamzayi sampiyon oldugumuz gun kovup bir ay evvel anlastigi yapilandirmaci Alman td u o gun takimin basina getirirdi! :(

Ya adam kadroya giremiyorken bile vermek istemiyordu Wenger, simdi düzenli oynarken niye versin ki. Campbell'i kim uydurduysa onu unutalim bir kere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt