Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 352 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yedek diyoruz beyler yedek takim uefadan mali ceza yiyecek napalim gidelim yedeğe amertey'i mi düşünelim küçük düşünüyormuşuz o kadar kolay ya yedekte jem var jose var memnun musun hayir lawal bunlardan iyi mi evet allah allah futboldan anladiğini sanan çok bana kalsada amertey gelsin ama gelmez işte mantikli olani bu makul olani isteyince çapsiz oluyoruz

kendi klavyen bunu söylüyor. bunlari göndermeden yeni bir cöp daha mi istiyorsun?

İyi tarafından bak,en azından geçen yılki gibi Avrupa'ya daha Aralık ayında 1 puanla her maç 4 yiyerek havlu atmadık,lig hemen hemen gitmiş olsa da halen 2 kulvarımız var.

Hadi insallah UEFA da biraz ilerleriz de ama benim pek ümidim yok acikcasi.

Gecen bir istatistik görmüstüm, bilmem 1960 kac yilindan beri Italyanlara yenilmiyormusuz ic sahadaki maclarda. Umarim istatistik devam eder ve Italya'da sacmasapan bir yenilgi almayiz. En güzeli burada yeneceksin orada berabere kalacaksin.

Futboliçe ‏@Gozdelinho_
Martin Linnes Galatasaray'ımıza hayırlı olsun
2705.png
Bonservis ve ücret gayet makul korkmayın ama detay yazamicam onun için Kap'ı bekleyin.
203c.png

haydaaaaaaaaaaaaaa

Lan.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    13.4 KB · Görüntüleme: 81
Lawal hala alınmadı mı. Adam yazın romanın kapısından dönmüş oyuncu ofansif oyunu güzel.
Jem'i hamzanın yanına postalayıp lawal'ı kadroya katmalıyızç Ne kadar çok siyahi o kadar korkutucu kadro hem takım içi hem rakipler için

Linnes dogru olabilir cunku sivas'in molde'den aldigi oyuncuyu da yazmis o kiz

Menajerleri ayni,belki temsilcilerinden almistir bilgiyi

Hadi insallah UEFA da biraz ilerleriz de ama benim pek ümidim yok acikcasi.

Gecen bir istatistik görmüstüm, bilmem 1960 kac yilindan beri Italyanlara yenilmiyormusuz ic sahadaki maclarda. Umarim istatistik devam eder ve Italya'da sacmasapan bir yenilgi almayiz. En güzeli burada yeneceksin orada berabere kalacaksin.

Dışarda da İtalyanlar'a karşı fena sayılmayız.Juventus'la kaç kez berabere kaldık yeniyorken.Milan'ı da yeniyorduk az kalsın.Bu turu geçeriz içim rahat isterse hiç transfer olmasın,futbolda her şey transfer değil.Sonraki tur kim gelecek o önemli.Kupanın kulbuna yaklaşmak istiyorsak kadronun güçlendirilmesi lazım tabi ama Lazio'yu her halükarda eleriz diye düşünüyorum.Hadi UEFA'dan oldu da elendik bir yerde.Türkiye Kupası'nı alsak yine pek kötü bitirmiş sayılmayız.Böyle bir dönemde bile kupa alabiliyoruz anlamına gelir bu.Alamayan Fener ve Beşiktaşlılar düşünsün.

Borçlarını ödeyemiyor diye maddi durumu kötü diye film de dizi de rol verilen bi ülke olduk..
Durumu kötü diye işsiz kalmasın diye klüplerin herhangi bi kademesinde çalıştırılan eski futbolcuların olduğu bi ülke olduk..
Otelcilerin, müteahhitlerin, otobüsçülerin mastürbasyonu haline gelmiş klüplerimizin olduğu bi ülke olduk,

Eski futbolcular jübile yapıyorlar , bi tanıdık sayesinde 1-2 belge ile önce anadolu takımlarının teknik adamlığına sonra da büyüklere getiriliyorlar.. teknik adam bölgesi dolu ise genç takım paf takıma getiriliyorlar..

Jübile yapan yerli futbolculardan TV lere yorumcu olanlar ( paraya çok ihtiyaç olduğu anda hemen bi klüp buluyorlar eş dost sayesinde ) , arkadaşları kankaları olan eski yerlileri ne olursa olsun övmekle meşguller..

Hamza'nın Sneijder'e söylemleri , Rıdvan'ın , Sergen'in Hakan Ünsal'ın , Hakan Şükür'ün sürekli yerli futbolcuları övüp yabancılara sürekli laf çarpıtmaları bu kısır döngüden dolayıdır..

Burak'ın küsmemesi için oyuncu alınmaması bitmemesi için çaba sarfedilen yerli kısır döngüsünden..

Evlat-dost-eş sarmalının içinde kalakaldık.. bu bataklıktan kurtulmanın yolu klüple ilişkisi bulunan tüm evlatları aforoz etmek..

Gelecek yabancı Sneijder-Drogba seviyesinde değilse yerlilerin arasında kaybolup gidecektir..

Burak-umut-yasin-sabri-olcan gibiler olduğu müddetçe bu kısır döngü kırılamayacak ( Selçuk ve Emre'yi katmadım onların art niyetli hareket ettiklerine inanmıyorum )

Yapılacak çok basit.. Yabancı bi teknik adam şart.. futbolcunun gözünün yaşına bakmayacak bi teknik adam.. Sneijder ve Drogba yeteneğinde olmasa bile o karakterde oyuncular alınmalı..

Yerli hegemonyası kırılmalı.. yoksa kimi alırsak alalım bize faydası olmayacak..

Bu kısır döngünün nasıl işlediğini daha iyi anlamak için gelecek futbolculara değil gideceklere bakın.. hiçbiryere gittikleri yok..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt