Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eren yok sayıldığına, Muğdat' a yoklukta bile süre verilmediğine göre iki adet forvet oyuncusu alınacağını varsayıyorum. Kanat oyuncusu, Belhanda giderse alınır ki tutarsa Feghouli daha çok 10 numara pozisyonu için düşünülür o durumda...

Donk kritik bir konumda. Başka stoper alınmazsa daha çok stoper rotasyonunda ihtiyaç duyulur kendisine ve defansif yönü güçlü bir orta saha oyuncusuna ihtiyaç kaçınılmaz olur...

ua da elim bir şekilde üyeliğinize son verilmiş idi diye anımsıyorum sinan bey

Oradaki uslup ve tavrim buraya gore sertti , suclayici ve itham edici konusuyordum oguz altaya , ve forumun ana yoneticisi biri vardi , ozcan togay ...

Ua forumu guzeldir ama orada da farkli bir beter durum vardi , cezalar daha isabetli ve keskindi ama israrla korunan bazi mimli kisiler vardi , ben de tavrimi cok farkli sekillendirmistim . Buradan farkliydim yani

Burada sabirla bekliyorum belki bir umut artik duzeltiler diye .

Forvet alınmama nedeni çok açık..

Galatasaray'da bi inanış biçimi vardır bi tabu dur bi totem dir.. TRANSFERLER kampa yetişmez...

Geri zekalı yönetimimiz bizim ligde 10 puan falan önde olduğumuzu sanıyor.. ki lider takım da Robinho'yu aldı..

Yeter arkadaş alın artık lig başlamadan adam en azından takımla 3-5 gün çalışsın biz yazıyoruz yönetim transfer yerine mal mal bizim yazdıklarımızı okuyor herhalde..

Roma ozan kabak muhabbeti var. İtalyan başında.

Fegholi Benfica maçı için konuşmuş. Fener'e laf çalmış . Adam oynamaya başlayınca açılmış.. ?

Hafta sonuna girerken somut bir hareket olsa da aylardır umutla bekleyen milyonlarca taraftar hafiften tebessüm etse çok mu şey istiyoruz bilemedim...Transferin başladığı ilk gün alırsın bir forvet deriz ki demek çalışmış adamlar yaptıkları hatanın farkına varmışlar sonraki günler diğer mevkiler içinde umutla beklersin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt