Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

-

Canlı bağlantı 03:50 pm - Hamit şuan Side'de tatilde. Bu fotoğrafı sırasında gelmeyi çok istiyorum Galatasaraya yıllardır istiyorum ama R.Madridtede ilk 11 oynayabileceğimi kanıtlamakta istiyorum bir taraftan çok arada derede kaldım dedi. Canını sıkma biz gelirsen çok seviniriz, gelemezsende senin başarılarınla gurur duyarız dedim. Basında çıkan şukadar milyon istiyor falan haberlerinede inanmayın dedi.

altintop_fcb_160708_200.jpg

Birisi şuna çok komik olduğunu söyleyebilirmi?

Junior Hoilett ve Tranquilo Barnetta Adnan SEZGİN olsa bunlar bizdeydi garanti :( Bide Berbatov atardı uçağa getirir bırakırdı Floryaya.

En son macta Falcao da verdi o izlemi ona bakarsan.

Sanki ilk defa birlikte oyniyormuscasina oynadilar. Herkes kafasina göre takiliyordu. Zaten su güney amerika ve afrika takimlari karsi karsiya geldikleri zaman , cogu zaman böyle sacma sapan maclar ortaya cikiyor.

harbiden yahu gecen kolombiyanın peru macını izledim. mahalle macı gibiydi. insan futboldan sogur. o oyunu görse. oraya bakrsak falcao topcu degil deriz. o macta pabon asist yapmıştı. 1 tanede falcaoya verdi ama atamadı.

En son macta Falcao da verdi o izlemi ona bakarsan.

Sanki ilk defa birlikte oyniyormuscasina oynadilar. Herkes kafasina göre takiliyordu. Zaten su güney amerika ve afrika takimlari karsi karsiya geldikleri zaman , cogu zaman böyle sacma sapan maclar ortaya cikiyor.

Hayir Falcao`da dogal olarak takim kötü oynayinca vasat bir performans cizdi ama Pabon gibi bir izlenim birakmadi bende.

Ama tabiki tek bir macla bir futbolcu degerlendirilmez.

Pabon gibi futbolculara her zaman temkinli yaklasmakta fayda var. Bu futbolcularin cogu patlar cünkü. Youtube da iki görüntüsüne aldanmamak lazim. Sürekli izleyip ona göre degerlendirmek mantikli.

-

Canlı bağlantı 03:50 pm - Hamit şuan Side'de tatilde. Bu fotoğrafı sırasında gelmeyi çok istiyorum Galatasaraya yıllardır istiyorum ama R.Madridtede ilk 11 oynayabileceğimi kanıtlamakta istiyorum bir taraftan çok arada derede kaldım dedi. Canını sıkma biz gelirsen çok seviniriz, gelemezsende senin başarılarınla gurur duyarız dedim. Basında çıkan şukadar milyon istiyor falan haberlerinede inanmayın dedi.

altintop_fcb_160708_200.jpg

Birisi şuna çok komik olduğunu söyleyebilirmi?

Cok komik :eek:

[video=youtube;riHxowTNdu0]https://www.youtube.com/watch?v=riHxowTNdu0&feature=BFa&list=PL578C2647F6617F9D[/video]

Yeni Tsubasa desek yalan olmaz.

[video=youtube;sdV3Z92wuuQ]https://www.youtube.com/watch?v=sdV3Z92wuuQ[/video]

bırakın ba ' yı falan Park'ı alsak Arsenal'den geçen sene epl de izleyemedim ama Fransa'da bildiğin yardıring bir forvetti!Keşke monaco düştüğünde biz alsaydık :N

Semih Haznedaroğlu: Melo'nun transfer opsiyonu geçse bile, transfer dönemi devam ediyor.

Semih Haznedaroğlu: Melo ile ilgili bakarsanız aradaki farklar giderilebir. Bir anda transfer olabilir.

Semih Haznedaroğlu: Galatasaray, Melo'yu tekrar takımda görmek istiyor.

Semih Haznedaroğlu: Dany'i beğenerek izliyordum. Servet'ten boşalan yere sanırım Fatih Terim hocamız bir alternatif olarak düşünüyor.

Semih Haznedaroğlu: Hamit'in R. Madrid'te aldığı ücret yüksek. Takım içi dengeleri düşünmemiz gerek. Hamit'le ilgili sürec devam ediyor.

Semih Haznedaroğlu: Umut Bulut'la birlikte eskiden Trabzonspor'da oynamış olan 4 futbolcuyu kadromuza katıyor olmamız, tesadüfi bir durum

Bulent Timurlenk ‏@timblnt

Hamit'in Galatasaray'dan istediklerini Anzhi ya da Katar verir mi, bilemedim: 4 milyon Euro garanti+ maç başı+ kupa bonusları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt