Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 1725 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Bana kalsa o şimarık Emre Çolak yerine Okan'ı oynatırdım..

Ben böyle birşey görmedim ya.Potensiyel var.Gelişmek için en ufak çabası yok..Üstüne birde laubali hareketler kırmızı kartlar...

Aydın bile değiştirdi kendini gelişmeye çalışıyor.

Alper'i istemeyenler neyin kafasını yaşıyor hala ?

Yerli kalitesi artsın diyoruz Alper istenmiyor !!

Kör Ölür Badem Gözlü olur. Ceyhun ve yekta gönderilecek dendiği günden beridir onları savunursunuz...

Böyle böyle 10 senemiz çöpe gitti..

GALATASARAY'da iyi oynayan yakışan duracak, 1-2 senedir yatıp duran değil...

Ben böyle birşey görmedim ya.Potensiyel var.Gelişmek için en ufak çabası yok..Üstüne birde laubali hareketler kırmızı kartlar...

bende cok umutluyum Okan ve İsmail Berk Ünsal 'dan, umarım bu sene istenilen seviyeye gelip takımda yer alırlar

@melihsabanoglu gunaydın abı dun gece arshavın kap 'a dustu sonra cekıldı kap bıldırı fotoları mevcut bılgın var mı bı arastırsan

demişler sonra araştırdım bunu buldum.

Galatasaray Sportif A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada İngiltere Ligi takımlarından Arsenal FC'nin profesyonel futbolcularından Andrei Arshavin için resmi görüşmelere başlanmış olduğunu bildirdi.

Galatasaray Sportif A.Ş.'nin açıklaması şu şekilde:

Arsenal FC profesyonel futbolcularından Andrei Arshavin'in transferi için Kulübüyle görüşmelere başlanmıştır.

Galatasaray Sportif A.Ş

Galatasarayli Kaptan ‏@GSLovee

Pino haftaya Istanbula gelip Yönetim ile görüsecek. Anlasamazsa ya Kolumbya ligine dönecek yada Avrupa'dan teklif bekleyecek.

Ya şu adam 4 temmuzdaki kampta denenmeli mutlaka..Bu kadar düşük ücret alan ve heryerde oynayabilen,yetenekli genç oyuncu çok yok..

Hagi ve Ünder harika harcadılar.

Trabzon maçı sonrası Bülent Ünder çarpıcı açıklamalar yaptı. Ünder, çok kızdığı oyuncu için 'Onu bir daha takımda göremeyeceksiniz' dedi.

Dakika 80 de oyuna girmişti.Pino o maç.

Hoca ve Scott Piri'nin elinde yıldızlaşabilir.

Okan'ı her gün seyrediyorsun ya, şımarık olmadığını anlamışsın belli ki.

Alper'i istemeyenler neyin kafasını yaşıyor hala ?

Yerli kalitesi artsın diyoruz Alper istenmiyor !!

Kör Ölür Badem Gözlü olur. Ceyhun ve yekta gönderilecek dendiği günden beridir onları savunursunuz...

Böyle böyle 10 senemiz çöpe gitti..

GALATASARAY'da iyi oynayan yakışan duracak, 1-2 senedir yatıp duran değil...

Istemeyenler kim acaba?

@melihsabanoglu gunaydın abı dun gece arshavın kap 'a dustu sonra cekıldı kap bıldırı fotoları mevcut bılgın var mı bı arastırsan

Galatasaray Sportif A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği açıklamada İngiltere Ligi takımlarından Arsenal FC'nin profesyonel futbolcularından Andrei Arshavin için resmi görüşmelere başlanmış olduğunu bildirdi.

Arsenal FC profesyonel futbolcularından Andrei Arshavin'in transferi için Kulübüyle görüşmelere başlanmıştır.

Galatasaray Sportif A.Ş

Fotoları nerede?

hak edene verip vermeme değil benim bahsettiğim tabiiki ft o konuda kendini ispatlamış ve bir sürü oyuncu kazandırmış ama benm demek istediğim forma giyme aşamasına getirmek için gençlerin üzerine biraz daha fazla düşülmeli

ayrıca renktaşım Fatih Terim' in ilk senesiydi burda, ilk ve öncelikli hedefi şampiyonluktu buna odaklandı ki ona ragmen Semih gibi bir defans oyuncusu kazandırdı takıma. ben inanıyorum bu sezon daha cok ilgilenecek

Galatasaray Sportif A.Ş

YALAN duzmece

Galatasaray Sportif A.Ş

"Pics or it didn't happen" diye bir şey var... Bu durumda devreye giriyor.

Birde Mertan var..Adana Demirspor maçında Sabri 2 pas atmadı çoçuğa..Attığı tek pasta Mertan Sercan'a adamın beşliğinden asist yaptı,çok koştu.

Okan her gün fitness fotoğraflarını paylaşırken,Emre yazın başından beri mzük fotoğrafı,tatil fotoğrafı paylaşıyor.

Eeee? Tatil yapmasın mı herif? Bütün sene çalıştı, tatil yapmak hakkı şimdi. Sercan da her gün fitness resmi paylaşıyor. Saçmalığa bak yahu :eek:

Ayrıca Okan orta saha oyuncusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt