Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Assaidi, Ba (Amrabat ve Burak da kabul edilir :D) ve bazı renkdaşlarımız istemese de Egemen gelir umarım :)

868096-demba-ba.jpg

Assaidi.jpg

167350hp2.jpg

Sizleri bekliyoz Reissssslerrrrrr

olayın özü şu herkes transfer geldimi gelecek mi diye stres oluyor birazda rahatlamak, kafa dağıtmak lazım. :)

kim bu eleman
Askın Ates ‏@AskinAtes29

Son olarak'ta ; yarın yerli çıkartması var yurtiçin'de . Bence sonuç alınma ihtimali yüksek... Tahminim bu yönde. Yarın bakarız o duruma

Caner İşbeğendiren ‏@Caner_isb

Egemen Korkmaz'a, "Hayır" diyecek bir Galatasaray taraftarı düşünemiyorum! Eğer olursa, yerli transferde çok önemli bir adım atılmış olur...

Caner İşbeğendiren ‏@Caner_isb

Ücretinde indirime gitmek istemeyen başarılı savunma oyuncusu Egemen Korkmaz'ın, Beşiktaş kulübünden bonservisini istediği ortaya çıktı!

Sakın Egemen'i alarak bir ters köşe yapmayalım?

Yav transfer temennilerimi yazarken paso Melo'yu atlıyorum. Valla aldık bu adamı bence, o konuda sıkıntı yok :asd:

Bu dos santos haberı gecekmı bılmıyorum ama amrabat a da pıno yada stoch ve dıayada papuc toplatır yas fızık altyapı ve hız olarak hepsınden ıyı. kımılerıne gore bal yapmayan arı ama ben begenıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt