Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 629 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyuncular Galatasaray´a gelmek icin direndikce, bizimkiler simariyor.

Oyuncu direndikce, bizimkiler teklifi düsürüyor da düsürüyor.

Sonra böyle cakar sana, mal gibi bakarsin.

Hayrovic'e koşturacağımıza önce bu ikisini alsaydık çok iyi iş yapmış olurduk ki Salih'e gerek kalmazdı o vakit.Yine işleri tersten yapıyoruz.

Medyanin, ''büyük çalım'' ''Cimbom alamadı fener aldi'' vs diye yaptığı haberleri ciddiye alıp yonetime saydiranlar var. Bosverin ne yazdıklarını, her yazilan çizilenle yonetime sallarsak işimiz var.

Alalim yada almayalim ne Veysel nede Tarik iyi oyuncu. Tarik sadece yasindan dolayi belki risk alınabilir, kendini gelistirebilir belki.

Salih konusu farkli, hem bonservis odemesi taksitle olmuştur hemde birkac mevkide oynayabilir. Mancini mutlaka birsey dusunmustur.

♧tapatalk♧

Drogba'yı kim fazla para verirse o alacaktı. Çok büyük katkısı olmayacağı belliydi daha o zamandan. Geldiğinden beri Selçuk çok daha geriye gitti moral olarak.

Drogba = Drogba-35- Selçuk Inan

diye bakıyorum ben bu işe. İlk 3 ay serbest vuruş dışında bastırdığı egosu dışında bir parmak bal çaldı ağzımıza ama sonrası acı bende.

Sneijder ise zor bir transfer. Inter kısmı kolaydı belki ama ikna etmesi zordu. Kötü olduğunu söyleyen yok, ama işin düşünce temeli şu. Bu transferleri yaparken düşünce verecekleri katkıdan çok marka, taraftara gaz verme şeklinde.

Yani kendilerince Drogba-Sneijder markalarını bir takım taraftarı arkasına alarak stepne olarak kullanma fikri de var bu işin içinde.

Sırf bu 2 transferi yaptı diye TFF karşısında ki aciziyeti, Fenerbahçe karşısında ki çekilmeyi, Fatih Terim'in gönderiliş tarzını- şeklen, kabul edilmesini kolaylaştırabileceklerini de düşündüler bence.

Ünal Aysal çok zeki bir adam. Zekasını kulübün menfaatleri için kullandığı 1.5 sene bu takım için faydalı da oldu. Ama son 1 senedir Eleman ile başlayan günden beri niyetinde değişiklik olduğunu görüyorum, hissediyorum.

Neyse bu da benim fikrim tabi.

Drogba'ya Çin,Katar,ABD gibi ülkelerden bizim verdiğimiz paranın 3 katını veriyorlardı.O Avrupa'yı özlediği,Şampiyonlar Liginde oynamak için bizi seçti.Sırf para olarak bakmamak lazım olaya.Bir sürü final maçında da gol attı,asist yaptı.O maliyeti çıkarmıştır tek başına.

Selçuk İnan ise benim şu takımda en sevdiğim oyuncudur.Ancak kendisinde bir düşüş var,bunu sırf Drogba'ya,Sneijder'e,hocalara bağlamak yanlış.Zira kendisi milli takımda da kötü,Sneijder ve Drogba'nın olmadığı maçlarda da kötü.Serbest vuruş ve kornerlerdeki yüzdesi bile düştü.Kendini toparlar umarım.

Son olarak evet katılıyorum Ünal Aysal zeki bir adam.Hataları da olmuştur.Ancak son dönemin en başarılı başkanı.İnşallah kısa süre içerisinde toparlanırız.

Medyanin, ''büyük çalım'' ''Cimbom alamadı fener aldi'' vs diye yaptığı haberleri ciddiye alıp yonetime saydiranlar var. Bosverin ne yazdıklarını, her yazilan çizilenle yonetime sallarsak işimiz var.

Alalim yada almayalim ne Veysel nede Tarik iyi oyuncu. Tarik sadece yasindan dolayi belki risk alınabilir, kendini gelistirebilir belki.

Salih konusu farkli, hem bonservis odemesi taksitle olmuştur hemde birkac mevkide oynayabilir. Mancini mutlaka birsey dusunmustur.

♧tapatalk♧

Olay yönetime sallamak değil ki.Yönetimi en çok ben savunurum yeri geldiğinde.

Hadi Fener'i,Beşiktaş'ı da geçtim.Sizce de yerli transferinde bir rezalet yok mu? Aylardır peşinden koşuyorsun ve alamıyorsun bu adamları.Alamayınca da kötü oluyor?

Ya hiç ilgilenme dediğim gibi yada ilgilendiğin adamı al.

Biz daha bir Endoğan Adili,Erdin Demir,Tarık,Veysel transferlerini bile neticelendiremiyorsak hiç ağlamayalım yabancı sınırı diye.

Sene sonu 5+0+3'e de geçilecek yine KALA KALACAK bizim yönetim.

Eğer böyle bir şey olursa yapılacak belli. Çok kaliteli ve kumaşı belli bir YABANCI STOPER (AGGER, PEPE, DEDE) , 11'i zorlayabilecek YERLİ ORTA SAHA - Hakan Çalhanoğlu(sözleşme uzatsa da 10-12 Milyon Euro verirsek bırakırlar), En az 2 tane yerli forvet alıp

Drogba

Dany

Chedjou

Riera

ile yollar ayrılmalı.

Abartıyoruz bence.

Kanat alalım Veysel yerine. Kampl'a salça olalım mesela.

10 yabancı sınırının olduğu bir ligde 4 tane yabancı kanat bulundurmak ne kadar doğru olabilir ki?

Bruma,Hajrovic,Kampl,Amrabat

Bruma sakat ama dönecek elbet.Hajrovic'i aldık.Amrabat'ın da gitmeye niyeti yok malum.Hepsini toplasan bir kanat etmez ama zaten kanat oyuncularının olduğu bir sistemle oynamıyoruz.Fazla lükse kaçar.

veysel 900bin euroya fener giderken bizim aldığımız salihin fiyatı 2.8 milyon euro. şimdi salih veyselden iyi topçumu? veysel bence hem sağ bek hem sağ açık hem sağ içde kullanabileceğin, tekniği salihten en az 2 tık daha iyi bir futbolcu. fbnin hiç ihtiyacı yokken sırf biz güçlenmeyelim diye alıyor kaldıki gökhana iyi bir alternatif olur. 900bin euro dediğin bu kulüp için ciklet parası. bence çok büyük aptalllık.

veysel 900bin euroya fener giderken bizim aldığımız salihin fiyatı 2.8 milyon euro. şimdi salih veyselden iyi topçumu? veysel bence hem sağ bek hem sağ açık hem sağ içde kullanabileceğin, tekniği salihten en az 2 tık daha iyi bir futbolcu. fbnin hiç ihtiyacı yokken sırf biz güçlenmeyelim diye alıyor kaldıki gökhana iyi bir alternatif olur. 900bin euro dediğin bu kulüp için ciklet parası. bence çok büyük aptalllık.

Veysel daha iyi bir topcu/popcu ola bilir .. ama arada DURUS ve Karakter farki var .. Salih Kardesimiz gencecik yasinda MEDYA onune cikip FENERE & HAKEME laf sokmaktan korkmadi !!

Olay yönetime sallamak değil ki.Yönetimi en çok ben savunurum yeri geldiğinde.

Hadi Fener'i,Beşiktaş'ı da geçtim.Sizce de yerli transferinde bir rezalet yok mu? Aylardır peşinden koşuyorsun ve alamıyorsun bu adamları.Alamayınca da kötü oluyor?

Ya hiç ilgilenme dediğim gibi yada ilgilendiğin adamı al.

Biz daha bir Endoğan Adili,Erdin Demir,Tarık,Veysel transferlerini bile neticelendiremiyorsak hiç ağlamayalım yabancı sınırı diye.

Saydiklarinin Adili icin kap bilgilendirmesi geldi büyük ihtimal yakinda aciklanir. Erdin ile ilgilendiğimiz medya tarafindan ortaya atilmis birsey gerceklik payi varmidir yokmudur bilemiyorum. Tarik ve Veysel konusunda yonetimin bir suçu yok tamamen isguzar Eskişehir yönetiminin isleri. Bayer Dortmunddan Lewa yi aldi bu kadar kiyamet kopmadi. Kole ticareti mi yapıyorlar bu nedir. Adam bizde oynamak isterken araya Bjk yi feneri sokmak ne kadar doğru?

Ligdeki basariz transferlerin nedeni çoğunlukla adam gibi dik duramayan rakip takim yöneticilerinden kaynaklaniyor.

♧tapatalk♧

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt