Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 703 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozaman eskisehir son saniye bir pislik yapip kendileri fenere onerdi veyseli sirf bize gelmesin diye. guya kendilerince galip gelmis olacaklar, bak vermedik galatasaray ayagi

Heitinga Roma'ya gider büyük ihtimal.

İsmi geçen stoperlerden Heitinga'nın çok iyi olmadığını biliyoruz. Çok özel olarak izlemedim ama biraz Egemen Korkmaz stili bir oyuncu. Süpriz kafa golleri çıkarabiliyor (38 gol atmış kariyerinde). Ayağı bir Hollandalı'ya göre yakışmayacak düzeyde teknikten uzak, hızlı değil, boyuna göre iyi yükseliyor.

Rhodolfo'yu hiç tanımıyorum.

Balanta videolarından çıkarım yapılacaksa hızlı, risk almayı seven bir stoper izlenimi veriyor.

Bu tarz oyuncular Dany gibi patlayabilir de patlama da yapabilir. Dany elde patlayan türden ama bunu bilemem.

heitinga egemen korkmaz kadar agresif bir oyuncu değildir,iyi oyuncu hiç değildir bu sene bir kaç maç dışında sahaya bile çıkamamışdır..

Everton menajeri Roberto Martinez de 4-0 kazandıkları Stevenage maçı ardından açıklamalarda bulundu ve Heitinga ile İtalya’dan ve Türkiye’den birer takımın ilgilendiğini itiraf etti.

yabancı stoper gelirse nasıl oynayacak

Muslera-Melo-Sneijder-Drogba-Alex garanti sayılır

Amrabat-Riera-Eboue-Chedjou tribün

yabancı stoper gelirse amrabat ya da rieradan biri gitmesi lazım

Bruma antep'e kiralık büyük ihtimal

daha bunun hajrovici var

of herşey karışık...

Ciddi ciddi geliyor galiba,sen baya izlemisindir bu adamı,ne diyosun reyiz?

Heitinga mı?Candır can.

Semihi Chedjou ya bağla,yanına bir de Dany koy,Üstüne de Gökhan Zanı ekle,yine Heitinga etmez,yine etmez.

Kalede muslere,önünde Heitinga,solda Telles,Sağda Eboue,Çin seddi gibi olur defans.

Eğer bu transfer gerçekleşirse benim anladığım şu,Mancini Chelsea'yi geçmeyi kafasına koymuş.

Çünkü şu çok net.Biz burada kazansak da Chelsea deplasmanında dağılıcaz bu defansla.Bu tur orada geçilmez.Geçilmesi için Heitinga gibi adamlar şart.

eorzZ2.jpg

Gelir mi?

Trtspor'da Holandalı yıldız diyince "Umarım Heitinga değildir dedim."

Eğer haber doğru ise Mancini'ye güvenicez artık yapıcak bişey yok.

Heitinga mı?Candır can.

Semihi Chedjou ya bağla,yanına bir de Dany koy,Üstüne de Gökhan Zanı ekle,yine Heitinga etmez,yine etmez.

Kalede muslere,önünde Heitinga,solda Telles,Sağda Eboue,Çin seddi gibi olur defans.

Eğer bu transfer gerçekleşirse benim anladığım şu,Mancini Chelsea'yi geçmeyi kafasına koymuş.

Çünkü şu çok net.Biz burada kazansak da Chelsea deplasmanında dağılıcaz bu defansla.Bu tur orada geçilmez.Geçilmesi için Heitinga gibi adamlar şart.

bu mesajı saklamalı keza gördüğüm büyük facialardan birisi bu mesaj..

Heitinga mı?Candır can.

Valla bence aman aman bi topçu degil ama burada arkadaşların cogu cöp muammelesi yapıyor Heitinga'ya,Premier Lig görmüş ortalama topçu olan Neill(cok severim kendisini) bile fark yaratmıştı kısa zaman zarfında,Heitinga'da is yapacaktır,Melo ile birlikte psikolojik olarak da rakibi sindirecek 2.bir adam geliyor demektir aynı zamanda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt