Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 504 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 20)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
başkan yalanlamadığı müddetçe ibra gelecek ister inanın ister inanmayın çok basit değil mi ilgilenmiyoruz demek forum ahalisi hala bunu anlamadı !!

Siyah-Beyazlılar'ın, ön libero transferi konusundaki bir numaralı hedefi Ozan Tufan'a senelik 1.4 milyon Euro'luk teklifte bulunduğu ortaya çıktı. Bursa'dan senelik 100 bin TL kazanan 20 yaşındaki futbolcu, bugün Yeşil-Beyazlı yönetimle görüşüp geleceğini şekillendirecek.

Dün bir duyumcu olmustu. Ibra Galatasaray'a Ozan Besiktasa gidecek demisti. Bugün'de basina yanismis. Ilginc

Siyah-Beyazlılar'ın, ön libero transferi konusundaki bir numaralı hedefi Ozan Tufan'a senelik 1.4 milyon Euro'luk teklifte bulunduğu ortaya çıktı. Bursa'dan senelik 100 bin TL kazanan 20 yaşındaki futbolcu, bugün Yeşil-Beyazlı yönetimle görüşüp geleceğini şekillendirecek.

Dün bir duyumcu olmustu. Ibra Galatasaray'a Ozan Besiktasa gidecek demisti. Bugün'de basina yanismis. Ilginc

İbra konusunda cok tezgah donuyo bence gelicek ama duyumcular salliyp herseyi bakalim nolcak ben gelmicek diyordum hep ama inaniyorum gelicek menuierde gelicek hani biri cikip demis ya ilgi yok ben sorudm diye ulen hamza demedimi listemizde olan bir oyncu ilgileniyoruz diye daha ne

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cokmu zor ya

Menuier amartey(ozan) edmilson almak takim cok dinamik ve genc olucak iate 3 takviyeyi yapip kursalar

İbra konusunda cok tezgah donuyo bence gelicek ama duyumcular salliyp herseyi bakalim nolcak ben gelmicek diyordum hep ama inaniyorum gelicek menuierde gelicek hani biri cikip demis ya ilgi yok ben sorudm diye ulen hamza demedimi listemizde olan bir oyncu ilgileniyoruz diye daha ne

O degil su an birisi cikip "Ibrahimovic ile ilgileniyoruz" dese yer yerinden oynar. Avrupa sallanir. Hisseler firlar bilmem ne. Bence cok beklenmedik bir an PAT KÜT KAP gelecek!

yahu dün başkana sormuşlar gene ibrayı eğer haber palavra değilse tabi adam melo dan bahsetmiş maçla ilgili yorum yapmış ama ibra sorusuna cevap vermemiş her şey ortada değil mi ? kaç gündür ibra ile ilgili sosyal medya yıkılıyor sanatçısından gazetecisine herkes ibradan bahsediyor ve başkan çıkıp yalanlamayacak bu mümkün değil !!!

yahu dün başkana sormuşlar gene ibrayı eğer haber palavra değilse tabi adam melo dan bahsetmiş maçla ilgili yorum yapmış ama ibra sorusuna cevap vermemiş her şey ortada değil mi ? kaç gündür ibra ile ilgili sosyal medya yıkılıyor sanatçısından gazetecisine herkes ibradan bahsediyor ve başkan çıkıp yalanlamayacak bu mümkün değil !!!
Ben de buna dikkat ettim. Yani olumsuz olsa başkan neden hala kendini ateşe atarak yorum yapmaktan kacinsinki? Garip şeyler oluyor

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belkide bitti bile abi

Ben de buna dikkat ettim. Yani olumsuz olsa başkan neden hala kendini ateşe atarak yorum yapmaktan kacinsinki? Garip şeyler oluyor

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben hala başkanın gs tv deki en son açıklamasını baz alıyorum o programa çıktığında poldi alınmıştı ve başkan bir yıldız daha gelecek dedi net bir şekilde söyledi ! ben bir şekilde ibranın geleceğini düşünüyorum

Millet baskan yalanlamadigina gore kesin Ibra icin girisimler var gibi cikarimlar yapiyor. Yahu adam canina mi susamış, deli mi yalanlasin? Millet Ibra ibra diye iyice oynatti, çıkıp bide ilgilenmiyoruz dese zaten transfer icin delirmiş taraftarin iyice sigortasi atacak. Siz hala ibra gelir diye bekleyin

Millet baskan yalanlamadigina gore kesin Ibra icin girisimler var gibi cikarimlar yapiyor. Yahu adam canina mi susamış, deli mi yalanlasin? Millet Ibra ibra diye iyice oynatti, çıkıp bide ilgilenmiyoruz dese zaten transfer icin delirmiş taraftarin iyice sigortasi atacak. Siz hala ibra gelir diye bekleyin
dün hamza hoca yalanladı ne oldu taraftara klübü mü bastı !! başkanda diyebilir alamayız diye !!taraftar 2 of poff der oturur aşağıya bu çok zor değil ki !!

Son düzenleme:
hamzanın artık basın toplantısındada yalan söylemeye basladı hamitin ufak bi sakatlığı var kısa zamanda döner dedi.adam ameliyat oluyor 1.5-2 ay yok. yanlışlıklamı söyledi transfer yapmamak içinmi söyledi bu yalanı çok merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt