Transfer Nöbeti (ARŞİV 20) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tavares,defansif zaafiyetleri ciddi seviyede olan bir futbolcu.Tabiki bu geliştirilebilir üzerine oynanırsa,düzeltilebilir.

Fakat,bizim sol kanattan kaynaklı puan kaybına tahammülümüz şuan itibariyle yok.

YIldız alınsın,yormasınlar kendilerini de bizleri de.

Sol bek ve forvet gelsin. Çöplerden kurtulalım. Eren yerine Kıbrıslı kardeşimiz şans bulsun. 4-2-3-1 oynayacağız ikinci devre büyük ihtimal. Seneye de olacakları yazıyorum. Belhanda satılacak ve 4-4-2’ye dönülecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sol bek ve forvet gelsin. Çöplerden kurtulalım. Eren yerine Kıbrıslı kardeşimiz şans bulsun. 4-2-3-1 oynayacağız ikinci devre büyük ihtimal. Seneye de olacakları yazıyorum. Belhanda satılacak ve 4-4-2’ye dönülecek.

Terim'de şöyle bir özellik var.Adam ölüyü diriltiyor.

Eren'i tutar da leverkusen günlerine döndürürse şaşırmam.

Oyunculara da çok kızamıyorum.Tudor ile birlikte 8 teknik adam değişikliği etti.Terim 9.olarak geldi.

Bu tarz süreçler oyuncuları hep bitirir.Bu kadar sirküle bir akademi olamaz olmamalı.Hep yönetim hatası bunlar.

Terim'de şöyle bir özellik var.Adam ölüyü diriltiyor.

Eren'i tutar da leverkusen günlerine döndürürse şaşırmam.

Oyunculara da çok kızamıyorum.Tudor ile birlikte 8 teknik adam değişikliği etti.Terim 9.olarak geldi.

Bu tarz süreçler oyuncuları hep bitirir.Bu kadar sirküle bir akademi olamaz olmamalı.Hep yönetim hatası bunlar.

Tabii sen de haklısın Eren patlama yapabilir mi? Yapabilir. İsviçre milli takımının santraforu Eren olabilir mi yeniden olabilir? Ama yine de Gomis ve Eren birbirini hiç tamamlayamayan oyuncular benim görüşüme göre. Ama Eren bu yıl bir sıçrama yapar, şampiyonlukta pay sahibi olabilecek maçlar çıkartır ve 7-8 milyona bir yere giderse ne ala bize. Bekleyelim görelim. Ama Ahmet Sivri heyecanlandırıyor beni.

1J23P5.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt