Transfer Nöbeti (ARŞİV 22) - Sayfa 404 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 22)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş başarı gelsinde isterse takımın yarısı yunan olsun. Bırakın Osmanlı'yı geçmişe göre yaşamayı

Envoyé de mon GT-I9300 en utilisant Tapatalk

Çünkü Galatasaray büyük bir kulüp.

Onların gözünde o kadar da büyük değilizdir. Ben Porto ile oynamalarını beklerdim bu maçı Casillas için.

Bu güzelmis :asd:

Peşindeyiz!@PesindeyizTV 38 Min.Vor 38 MinutenÜbersetzung anzeigen
Real Madrid’in Galatasaray’ı Barnebau Kupası’na özellikle davet etmesinin nedeninin şampiyonluk için uğur denemesi olduğu çıktı. (AMK)

Ne alaka sanki 10 maç yaptık da 10'unu da kazanmışlar gibi, sanmıyorum öyle bir şey olduğunu, transfer için diyorum ben.
Galatasaray - Inter maçı gibi.

Osmanli topraklarina ait bir bölgeden gelmekteydi kendisi, (ozamanlar daha Osman´li bagimsizligi kabul etmemisti). Milliyetciligin yükselmesinden dolayi kuruclar listesinden cikarilmistir. Benim icinde oyuncunun milliyeti önemli degil ama Galatasaray´in full yabanci ile ciktigi bir gün, Ali Sami Yen mezardan ciksa, ülkdeki yabanci takimlari yenmek amaci olan, yeni bir takim kurardi.

11 yerliyle Avrupa'da averaj takmı olacağımıza, yabancı ağırlık bir kadroyla Avrupa'da başarılı olacağımızı yeğlerdi Ali Sami Yen.

Cünkü taraftar sov pesinde ve yönetimler populist. Kewell asla iyi bir transfer degildi, ama bunu en azindan bir 20 sene taraftara anlatamazsin.
Bu konuda haklısın.Elinde Arda varken Kewell lüksoğlu lüks idi.Polatın en büyük hatası da kaleyi hep yabancılara teslim etmesiydi.Halbuki vasat yerli kaleci bulsalar Topalın yanına çok iyi orta saha oyuncusu alsalar gayet iyi takım olurdu.İlerde Noda veya Baros arkalarında Arda-Lincoln-Keita ve onların arkasında Topal+yabancı orta saha.Yabancı sağ bek+stoper+Servet veya x yerli+Hakan Balta..

Osmanli topraklarina ait bir bölgeden gelmekteydi kendisi, (ozamanlar daha Osman´li bagimsizligi kabul etmemisti). Milliyetciligin yükselmesinden dolayi kuruclar listesinden cikarilmistir. Benim icinde oyuncunun milliyeti önemli degil ama Galatasaray´in full yabanci ile ciktigi bir gün, Ali Sami Yen mezardan ciksa, ülkdeki yabanci takimlari yenmek amaci olan, yeni bir takim kurardi.

ali samı yen turk muydu yanı?

CMNgu7LWEAAxZXp.jpg

Adamın şoparın teki çıktı Rıza Baba.
ingilizce iptal. lan adam ne desin baska.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt