Transfer Nöbeti(ARŞİV 23) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 23)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dzeko resmen Roma da

kiralik icin 4 milyon euro, opsiyon 11 milyon euro

Sevilla da İmmobile bile kiralık 3 m euro ve opsiyonlu herkes bu taktiği izlerken biz hala niye kaliteli bir forvet almamak için elimizden geleni yapıyoruz ki dünyanın en iyi forvetlerini adamlar kiralayıp opsiyonlu şekilde takıma motive ediyorlar :D Edin Dzeko aslında bizim tam aradığımız pivot forvet özelliğinde 4 m euro kiralayıp tutarsa seneye alırsın ve transfer yapma gereğide kalmaz direk kadroya cuk diye oturur :confused: Ama nerede nialse'yi bile 3 aydır alamıyoruz ki başkasını nasıl alalım :D

Son düzenleme:
CMOKmOIXAAAndEA.jpg:large

Chicharito'yu kiralasak bari, geçen sene 2.5€ kiraladı Madrid bizde aynı paraya kiralayalım. Baktık tuttu opsiyonuda 7-8 yapar alırsın.

arkadas bursa bizden iyi transfer yapiyor bu nasil dünya, eh yabanci siniri kalkti adamlar yerli ile kafayi bozmadi gidiyorlar takir takir yabanci aliyorlar

arkadaşlar soruyorumm dünyada sabri sarıoglu denen futbolcuya katardan amerika ordan rusyaya yıldan 800 bin euro veren takım var mı? ve biz niye 1,8 m euro + mac bası + bonus verdik
soruyu soran: futboldan anlamayan internette takılan taraftar :D

Selçuk ve Burak'la hayvan gibi sözleşme imzalayan takım ve Umut G gibileri topçu zanneden taraftarın olduğu yerde bunlar normal şeyler.

Ozan tufan fenerde beyler ..fenerli taraftarla foto cekmis

Ya bırakın boşverin.. Yerli futbolculardan cacık olmaz.. Arda'yı çıkarana kadar canımız çıktı koca ülkede işe yarar bi yerli futbolcu yok..

Parayı reddedip ( Arda gibi ) Avrupa'ya gitmek varken Türkiye'de parayı seçenden bi halt olmaz..

Beyin gelişime kapanıyor 1 yıl sonra..

Yazdım tekrar yazayım Ozan'ın olacağı en fazla M.TOPal belki onu da olamayacak M.TOPuz düzeyinde kalacak..

Şu adamda ne buluyorlar anlamıyorum Mbia denen adamı bu paralara çoktan bitirirdik hatta o bölgeye ilaç gibi olurdu veya almanya/hollanda ekolünden bir futbolcu alır o bölgeye monte ederdik

tek sorum var>> bu ozan tufan şu oyunuyla herşey şimdiki gibi olduğu varsayalım.29 yaşında olsaydı kaç para ederdi???

neden böle bi soru sordum çünkü bu mentalitedeki birinin zerre gelişeceğini düşünmüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt