Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 338 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1- Carole neden yok
2- Umut neden oynar
3- Bu saate kadar ne oyuncular gitti bi sağ bek stoper forvet almak şimdi mi aklınıza geldi
4- Gençleşme olacak madem neden hala işe yaramaz adamlar bu takımda
5- Hamza sen asla TD olamazsın
6- Koca kulüp Haginin çeyreğini verememiş Burak Umut Olcan Selçuk gibi adamların çiftliği haline nasıl geldi 4 aydır bu adamların yerini dolduracak adam bulamadınız mı ve bunları Hagiden Hakandan üstün yapan nedir ?
7- Madem bulamadınız şimdi transferin son 6-7 gününde neden gtünüz başınız oynamaya başladı. Nasıl adam alacaksınız
8- Allah belanızı versin

45555.JPG

Hamza icin iyi futbolcu olman icin tek kriter pres yapmak ve kosmak. Buna birkac 400m ci ve maratoncu vermek lazim. Tepe tepe oynatsin.

Danayer ne olacak acaba :mad: görcez bi işi daha yüzüne gözüne bulaştırdılar. Adamı karşılamay klüpten kimse gitmemiş. Bir futbolcuyu getirmenin en önemli yolu hatta bir insanla iyi ilişkiler kurmanın en önemli yolu ilk elektriktir. Sanırım bu adamı öylece attılar bi köşeye kendi haline gelmeme ihtimali yüksek bana göre

Ya bundan 2ay once falan iste bizim burda islek caddede yuruyorum, adamin biri yanindakilere umutu anlatiyor tvden gorunmuyor ama adam her yere kosuyor aga diyordu.

Hamzanin bakis acisi bu iste tribunde mac izleyen adamdan farksiz ooo kosuyor cok iyi.

Nereye kosuyor, kosmasinin sana etkisi var mi yok mu analiz tabiki yok.

Kosuyor wuaaaw

Adam kosuyor diye guvenip rakibin orta sahayi gecmesini saglayan bir beyin var basimizda.

cepten gonderiyom

Ligte maximum alabileceğin puan 102. Şampiyon olmak için maximum 25 puan kaybedebilirsin. Ve biz 5 puanı yani %20'sini ilk 2 maçta kaybettik. Önümüzdeki 2 maç çok kritik, nokta transfer yapılmazsa umarım iki maçta da puan kaybedip birilerine elveda deriz. Yoksa bala g.te alınacak galibiyetlerle bu sezon çok sürünürüz..

Lanet olsun insanda moral bırakmıyolar. Eskiden en ufak birşeyde çıkar yöneticiler açıklama yapardı ortada yönetici yok komedi gibi.

Ligte maximum alabileceğin puan 102. Şampiyon olmak için maximum 25 puan kaybedebilirsin. Ve biz 5 puanı yani %20'sini ilk 2 maçta kaybettik. Önümüzdeki 2 maç çok kritik, nokta transfer yapılmazsa umarım iki maçta da puan kaybedip birilerine elveda deriz. Yoksa bala g.te alınacak galibiyetlerle bu sezon çok sürünürüz..

Kardeşim baksana Danayer denen adam ingiltereden kalkıp geliyor tam ikna edilebilecek pozisyondayken ne locada ne havalimanında yanında kimse yok adamı atmışlar bi kenara kendi haline böyle transfer yapılmaz bu zamana ladar neden kimsenin alınmadığının sebebi belli benim umudum kalmadı transfer filan defolup gitseler son 6 günde bile birileri bu kulüp için bişeyler yapardı bunların aylardrı yapamadığını ne oyuncular kaçırdık düşündükçe küfr ediyorum. Sağımızda adam yok dudzsak denen adam 1.5 m. euro bunu bile alamadılar Maliyetten söz ederler bide çapsızlar ordusu bunların futbolla alakası yok beyin özürlüler

Ya arkadaşlar 23 yaşındayım Gs'yı takip ettiğimden beri 2-3 sene sefa 5 sene cefa çekiyoruz olcak iş değil kendi ayağına bu kadar çok sıkan başka klup görmedim ben. İyi gününde de kötü gününde de yanındayız diyoruz eyvallah ama bizde insanız arkadaş bu vizyonsuz adamları görmek istemiyoruz. Hani tamam 2-3 takviye gelse takımda kıpırdanma olur diyoruz yıldız da istemiyoruz madem para yok diyoruz ama bu sefer MR. DENGE çıkıyor bugün 10 yaşında çocuğun kurmayacağı kadroyu kuruyor. Ulan bu Umut Fifa'da 99 olsa yine kimse oynatmaz bu adam takmış umut'a. Bunların ilişkileri incelensin akrabalıkları olduğunu düşünüyorum. Ben Florya'da yaşıyorum ve burası çok yakında karışır size söyliyim daha bugün bile gidip yuhalayan 10 kişi oldu bu sayı giderek artar. Flaş transferler yapmasına rağmen kötü oynayan feneri el ele şampiyon yapacaklar

@Yunus Emre Kılınç
varmı Donayer ile ilgili bi duyum kardeşim ? Şuan açıkçası tek merak ettiğim konu bu

denayer istanbula geldi ama transfer bitmiş değil....

vargas > hoffenheim diyen kişi bana denayer > marsilya demişti o yüzden hala bi kuşku var...

keşke tam bitirmeden istanbula getirtmeseydik sorun çıkarsa kuşlar alay edecek...

ama durum düne göre daha müspet fakan opsiyon kesinlikle evren göz ve ali nacinin dediği gibi 3 milyon değil...

bana sölenen bunlar şimdilik...

benimde duyduğum talhanın dediğiyle aynı doğrultuda...

pellegrini kiralık gitsin ama opsiyon koymam diyormuş...eğer bunu başarırsak iyi iş olur..

bir başka yerden de çok ama çok ilginç bir şey duydum denayer konusunda doğrulatırsam yazarım...

o zaman kesinlikle senin dediğin gibi olur...

benim duyduğum pellegrini opsiyon istemiyor...eğer koymaya razı olursa buy back price olur kesin...

3 KUPA TEK ŞAMPİYON!@AslanStatistic 4 sa.4 saat önce
Ali Naci Küçük | Jason Denayer, Türk Telekom Arena'ya geldi. Şu anda locada. Manchester City oyuncunun satın alma opsiyonunu vermiyor!

günler öncesinde yazdığımızı ali naci bey bu akşam sölemiş...

Ama bence artık iş işten geçti, bu sene hep beraber kanser oluruz. Dünyanın sonu değil, gs bu tarz olaylardan her zaman çok iyi çıkmıştır. Biri gider daha iyisi gelir. Ama şu da var göz göre göre lades dediler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt