Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 352 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Danayer'in gezip beğenme olayı, büyük ihtimal kap ile alakalı bir durum olabilir.. Ben bir gelip bakıcam beğenirsem imza atarım dediyse bu adam bizim yönetimde kabul etmişse yazıklar olsun.. Hadi Robben, İbrahimoviç olsa bir nebze olsun anlarımda, Danayer kim,oyuncak ediyorsun kendini..

Erman Toroğlu: Hamza hoca işleyen takımı çok kolay bozuyor. Yakında Sneijder falan stoper oynayabilir. Şaşırmayın.

Tanju Çolak: Yasin nasıl olur da bu maçta oynamaz? Hamza hocayı son iki maçtır anlamakta zorluk çekiyorum.

O kimsin sen dediğin oyuncuya bir bak bakalım Belçika basını neler yazıyor.

Bize gelmesinin yanlış tercih olacağını bile yazdılar :)

Edirneden dışarıda Türk futbolu leş. Bu sınırlar içerisinde de abartıdan öte bir ortam yok. Buna leşliğe Galatasaray'da şuan itibariyle dahil
Ne yazarsa yazsın kardeşim futbolculuğunu eleştirmedim zaten.
Abartmayı amma seviyorsunuz yahu.
Alırsın getirirsin yok beğenecekmiş ortamı falan ordaki tepki farklı.

Canım çok sıkkın arkadaşlar. Takım kaybetti mi tüm hafta kendime gelemiyorum. Hele hele böyle bir ortam ve düzende.

Ah Hamza ah.. Prandelli+Hamza ömrümü yediler son 1 senedir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Normal bir mağlubiyet kimseye bu kadar koymaz ama bizim canımızı sıkan başka şeyler, geleceğin karanlık oluşu hem idari hem yönetim anlamında,adam tabiri caizse galeriye gidiyor 20 bin tl em var şu sıfır mercedes i versene diye teklif yapıyor hayır ydışında da karizmanın içine ediyor

Brn başkan olsam dün azize şikecisi İbrayı da fener alır dediği gün ne pahasına olursa olsun alır gelirdim ama nerdeee

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne yazarsa yazsın kardeşim futbolculuğunu eleştirmedim zaten.
Abartmayı amma seviyorsunuz yahu.
Alırsın getirirsin yok beğenecekmiş ortamı falan ordaki tepki farklı.

Yönetim senin kadar rahatsız olmamış bu durumdan ki gel bak demiş kardeşim. Dün çocuk maçı izlerken bu takım nasıl 3 kupa almış diye düşünmüştür sanırım

Son haftadan önce kovmak şartıyla isterim.Uyuz futbol oynatıyor falan ama her zaman çalıştırdığı takımları son ana kadar yarışta tuttu çok yüksek olasılıkla da şampiyon yaptı.Son hafta cenabetliği var onun için son hafta postalamak lazım.
Şaka yaptım bende Alman veya Fransız veya İngiliz isterim İspanyol, İtalyan,Türk uzak dursun please

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çiçek abbas hiç ortalıkta yok. yalnız işin kötü yanı bu herifte cahil yüzsüzlüğü var başkan oldu diye kendini bi halt sanıyor. dünyanın en tehlikeli işi bi cahile koltuk makam vermektir, yapıştı mı bırakmaz o koltuğu dünya yıkılsa bile.

1 kaleci, 2 futbolcu gelecek dedi Hamza. Biri Alex Silva desek diğeri Denayer desek biride yedek kaleci tamam. Eee yedek forvet nerde?

Danayer'in gezip beğenme olayı, büyük ihtimal kap ile alakalı bir durum olabilir.. Ben bir gelip bakıcam beğenirsem imza atarım dediyse bu adam bizim yönetimde kabul etmişse yazıklar olsun.. Hadi Robben, İbrahimoviç olsa bir nebze olsun anlarımda, Danayer kim,oyuncak ediyorsun kendini..

Niye Pompeii'den köle mi alıyorsun? En doğal hakkı değil mi 20 yaşında bir çocuğun gideceği yeri görmek istemesi? Sana bilmediğin, tanımadığın bir ülkeden iş teklifi gelse gidip bi şehri gezmez misin önce?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt