Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 394 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben transfer falan beklemiyorum artık. En fazla Cenk alınacak. Hamza nın son yalanı da "1 kaleci ve iki futbolcu alacağız " olacak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kweuke ligde iş yapar.

Fernandao'nun biraz daha kısası, biraz daha tekniği...

Aşağı yukarı aynı tarz adamlar işte.

sabriyi hiç sevmemden sol kanattaki sabri vol iki yada kısaca brezilyalı olan ki bence lihesteinlı olduğundan emin olduğum çalım atamayan orta yapamayan savunma yapamayan tellese ne diyecez??

Kimseyi alamadik hayirli ugurlu olsun, bu capsiz teknik direktor bitane adam aldiramadi. Yarisi scout transferi zaten, Podolski de taraftarin transferi zaten, kimseyi aldirmadan bitti nobet. Takima direk ilac olacak (Podolski haric) adam alinmadi komediye gel :D

Baskan a da lafim olacak ama sonra hele bi transfer donemi bitsin ona da gelecek sira..

Öncelikle herkese selamlar, aranıza yeni katılıyorum..

Akşam maç esnasında sinirden telefonumu kırdım. Takım yenilebilir, ama bu şekilde olmaz. Yönetim ve hoca bu şekilde bu takımı, kulübü yönetemez. Sadece o da değil, bu 'bağımsız' ua daha da sinirlendirdi beni. Senelerce Avrupa da deplasmanlara gittim bunlar ile birlikte (Avrupa tayfası başkadır), ta ki Istanbul'a yerleşip buradaki 'abileri' göre siye kadar burada da denildiği gibi bunlar resmen paralı olmuşlar. Tribünümüzü ele geçirmişler, acıyorum. Derhal başkan, hoca (her ne kadar zamanında olacak dediysem de olmuyor) ve ua artık takımdan, kulüpten uzaklaştırılmalı. Bunu yapacak kişilerde tam ama TAM BAĞIMSIZ olan GALATASARAY taraftarlarıdır. Gereken tepkiler verilmeli, bu kabus devam etmemeli.

Adam buraya kadar gelmiş, stadyum da maç izlemiş sen daha görüşmeden, ya da her ne ise adam gidiyor. Bu resmen aptallıktır, beceriksizliktir. Celtic forumlarında okuyorum, adamlar alamadıkları için isyandalar. Alacaklarsa sadece Denayer ve Pato ya razıyım, diğer hangi transfer gerekleşirse gerçekleşsin bu yönetim tarafından Pandev, Dzemaili etkisi yaratacaktır. Olmasın transfer, en azından bunlar defolup gittikten sonra toparlarız kendimizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt