Transfer Nöbeti(ARŞİV 26) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 26)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada dünkü maçta Muslera 6-7 metre önümüzdeydi süper kaleci Allah nazarlardan saklasın..

Bi ara herkes faul diye itiraz ederken taraftara dönüp yok bişey deyip güldü.. Rakip takım taraftarları bile çok büyük bi sevgisi var Muslera'ya..

Bu arada Semih ömrümde hayatımda izlediğim en kazma stoperlerin başında gelir.. ne bi markaj özelliği var ne bi süpürücülük yapıyor..

Semih bu takımda yedek bile olamaz..

Artık bu yönetim ve hocanın basiretsizliğini-vizyonunu-çapını gördükten sonra İnşallah şu olur enazından;
Denayer+Sağbek+Campbell

sağ bek yerine sağlam bir merkez almak daha mantıklı.
Dünkü maç herkesi yanıltmış yine sabriden 10 numara yedek olur,cidden iyi yedek olur.Enazından iyide olsa kötüde olsa bi sağbek şart.
Keza dün yedeklere baktığımızda forvet-sağbek isim olarak bile yoktu.

Dediğin tabiki de yanlış değil fakat aman Allah korusun böyle bişey düşünmesin hoca,Jose hariç ne kadar aynı tip-yavaş oyuncu varsa aldı orta sahaya.Gider 2.Bilali Jemi alır.
Mbiayı alsak tamam derdim mesela, ki artık o merkez oyuncu işi zor.Melo varken zor meloyu tövbe yedek bırakamaz.

Son nöbette yüzümüz güler inş.
555096bb3f22eb776d43f53f.webp

Yönetim sınava çalışmayı son akşama bırakan öğrenci gibi . Gerçi dursunun karne zayıflarla dolu . Pek sınavı umursayacak öğrenciye benzemiyor

yarin transfer bitiyor daha bir isim yok ortalikta...

bravo, milletce alkisliyoruz dursun ve ekibini...

bu dursun pazardan hiyar alamaz be bunun neyine topcu almak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt