Transfer Nöbeti(ARŞİV 26) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 26)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şehit haberlerinden dolayı programını iptal etmiş. Tamam duyarlı bir davranış ama çıkıp orada dansöz oynatmayacaksın ki konuşacaksın. Ama bir dakika kendisi dansöz zaten unutmuşum

şehit haberleri vs bahane yahu adam zaten kaçmaya yer arıyordu işte bahane buldu

muhtemelen fenerli faikte bunu yalayacaktı

dedigim gibi bu rezil herif bence gitmemek için direnecek yani biz sportif idari her anlamda rezil edince kovulur

yoksa istifa etmez mersin macında protesto olmazsa zaten gecmis olsun net 3 yıl kalır

şehit haberleri vs bahane yahu adam zaten kaçmaya yer arıyordu işte bahane buldu

muhtemelen fenerli faikte bunu yalayacaktı

dedigim gibi bu rezil herif bence gitmemek için direnecek yani biz sportif idari her anlamda rezil edince kovulur

yoksa istifa etmez mersin macında protesto olmazsa zaten gecmis olsun net 3 yıl kalır

Bu kadar rezil bir insan olamaz, hep bahane, yalan dolan, oyalama

Yalnız en ufak olayda her yere saldıran genel kurul üyelerinin başkanın kardeşine ağzını açmaması da enteresan. Merak ediyorum divan toplantısında bu konuyu bir kişi konuşacak mı?

SON DAKİKA - Galatasaray, Kevin Grosskreutz transferi için TFF aracılığıyla FIFA'ya resmi başvurusunu yaptı.

h.o

Demi sen kocaman 3 ay afedersin malak gibi otla son dakikalar iş yapmaya çalış.

A spordaki dedeler tursunla bildigin dalga geçiyodu.Haklılarda hani gross transferini 2 aydır görüsüyoruz diyorsun son saatler transfer yapıyorsun.Ve son saniyeler yüzünden transferi yapamıyorsun.Ondan sonra da hamza efendi oyuncuyu ilerisi için aldık demiş.Ulan adam 27 yaşında gelecek için mi alınır bu adam 18 20 yasında adam alırsın ilerisi için düşündük dersin.Bu kadar aptalca yorum olmaz.Konuşturuyolar şu yaslı günde insanı

Çok kötü günler geçiriyoruz ülke olarak çok şey yazasım var ama işte... Ağzımıda bozmak istemiyorum acayip moralim bozuk onlarca kişi öldü bir hiç uğruna lanet gelsin orta doğusuna ne coğrafyaymış arkadaş ..

Bu başkan ve dengeoğlu sebebiyle bana ceza veren hemde 2 hafta kınıyorum.değerliydi kevin'i bile alamayan (skandala imza atan)yönetim için

Son düzenleme:
Sneijder sözleşme yenilemeyecek muslera gidecek haberleri çıkmaya başladı. Bu dursunu arena da sallandırmak lazım.Arkadaş nasıl bir çapsıza düştük biz böyle yav

rahmetli canaydın dönemine doğru emın adımlarla ilerliyoruz muslera ve sneijderi de gönderirse bu otobüs muavini kılıklı başkan işlem tamamdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt