Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
**CEVDET ÜNÜVAR**@cunuvar 36 dk.36 dakika önce
#Galatasaray 11 puan farka aldırmadan müthiş hamlelerine devam ediyor.Flaş isim bu akşam tam 19.05'de burada açıklanacak!

**CEVDET ÜNÜVAR**@cunuvar 1 sa.1 saat önce
Devre arasında önemli hamleler yapan #Galatasaray takımın yaş ortalamasını düşürecek, gelecek 5 yılın takımını kuruyor.Saat 19.05'de!

**CEVDET ÜNÜVAR**@cunuvar 1 sa.1 saat önce
#Galatasaray 21 yaşında, müthiş bir ismi kadrosuna katıyor.Büyük hamleyi saat 19.05'de sizlerle paylaşacağız.

Sezon sonu sözleşmesi biticek iyi topçuların bir listesini çıkardım

Alisson
Mouez Hassen
Augusto Batalla

Matip
Nkolou
Caceres
Boilesen
Wiel

Veloso
Lucas Romero
Tonny Vilhena
Marco Benassi
Banega
Ben Arfa
Gaston Ramirez
Lavezzi
Feghouli
Carrillo

Zlatan
Kokorin

**CEVDET ÜNÜVAR** ‏@cunuvar 37 dk.37 dakika önce #Galatasaray
11 puan farka aldırmadan müthiş hamlelerine devam ediyor.Flaş isim bu akşam tam 19.05'de burada açıklanacak!

**CEVDET ÜNÜVAR** ‏@cunuvar 31 sn.31 saniye önce
Büyük an geliyor!

**CEVDET ÜNÜVAR** ‏@cunuvar 8 sn.9 saniye önce
#İndependiente
'nin 21 yaşındaki golcüsü #MartinBenitez'in transferi için #Fatihİşbecer ve Sportif Direktör #CenkErgün 3 gündür Arjantin'de!

**CEVDET ÜNÜVAR** - @cunuvar
fotomaç gazetesi spor yazarı/trtspor-trttürk yorumcusu/kelimelerin efendisi kitabının yazarı/3 yiğit babası! mail: cunuvar@gmail.com

Mal lan bu :D

Son düzenleme:
O zaman ne bu hep bir ağızdan kapandı muhabbeti,adama kim dedi diyorlar birkaç kişi diyor.O birkaç kişi demek ki önemli insan değil ki birkaç deniliyor , ismi verilmiyor.Yani bildiğiniz milleti kandırmaca bu.Ben de bu beceriksiz yönetimden bunu beklerim ama saçma sapan adamların başka yerlerde söylediklerini ciddi bir şekilde söylenirse ,insan inanıyor .

Beklentinizi minimum tutun demistik bu beceriksizlerden bisey olmaz

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt