Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yeter be kardeşim halen transfer yok mu. transfersizlikten delirelimmi illa
05a7961fe59140518e04b340b95a9c53.jpg

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Tudor birkaç mevkiyi maliyeti yüksek olmayan genç ve dinamik oyuncularla halleder, diye umuyordum; özellikle de Doğu Avrupa menşeyli futbolculardan olmak üzere. Buna dair hiçbir şey yansımadı henüz. İsmi geçenlerin tamamı tanınmış ve piyasası yüksek adamlar, böylesine köklü bir revizyona ihtiyaç varken, tamamını ciddi külfet getirecek futbolcularla kapatma imkanı da olmayacağı belli. Gidişattan endişem artıyor...

Nevzat Dindar : Cenk Ergün yurtdışında mekik dokuyor adeta. Bu hafta bayram öncesi taraftarlara bayram hediyeleri armağan edilecek. (A Spor)

Nevzat Dindar : Gomis ve Belhanda transferleri bitti. Gomis için 2.5M€, Belhanda için 8M € ödenecek. KAP bildirimleri yapılacak. (A Spor)

Nevzat Dindar : Stopere Maicon ve Acerbi düşünülüyor. Acerbi bir adım daha önde ancak ikisinin de alınması gündemde. (A Spor)

Evren göz iyi,hos adam ama bir boktan haberi yok.Bunlar nasıl Galatasaray muhabiri anlamiyorum

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt