Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok be adam kurnaz ya keriz silkeliyor. Bruma için yaptığı hesabı görmedin mi

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O hesap cidden insan aklının tak ettiği nokta ya. Adam 2.5 , 2.5 , 2.5, 2.5 dedi ahhauauauaaush aslinda ederi 2.5 ta biz 15e satiyoruz demeye getirdi lafı millette bu adami dinliyor programinda

Nerden nereye düştük arkadaş ya. Yazik vallahi. En azindan ilk 5 e giriyoruz arada sirada
Amator branslar zaten bitti.. suç bu adamda da değil bu adama oy verip hala destekleyen yk üyeleri. El ele verip bitiriyorlar işte kulübü
Açıkçası ben umudumu kaybettim, bu dursun denen bela bizi en az bir dönem daha bırakmayacaktır.Yine bunu seçecekler

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açıkçası ben umudumu kaybettim, bu dursun denen bela bizi en az bir dönem daha bırakmayacaktır.Yine bunu seçecekler

Şuana kadar tutan zombi sürüsü yine getirir başa şaşırmam. adamın lobi güçlü. Bu zamana kadar işte o büyük başkan, büyük Galatasarayli dediğimiz malum şahısların ortaya cikmasi gerekirdi.. ses seda yok hiçbirinden. Unal baskanda boş boş konuşuyor hala, bu tavrı beklemezdim, sanki herkes bir olmuşta destekliyor şu adamı.

hayır gs başkanlığınıda ayağa düşürdü gayet elit bir makam idi şimdi bu gitse çok severim ama abdürrahim albayrak aday olacak.

Bu tabir (Terim diyecektim, aklıma geldi, Allah korudu!:)) den ifritim. Liseli ''Elit'' ler değil mi kulübü bu aciz durumlara düşüren?...Varsın biraz da 'avam' lar yönetsin kulübü; Tursun' da o elit liselilerden n'olacaksa, çok mu memnunsun yani?....

Şuana kadar tutan zombi sürüsü yine getirir başa şaşırmam. adamın lobi güçlü. Bu zamana kadar işte o büyük başkan, büyük Galatasarayli dediğimiz malum şahısların ortaya cikmasi gerekirdi.. ses seda yok hiçbirinden. Unal baskanda boş boş konuşuyor hala, bu tavrı beklemezdim, sanki herkes bir olmuşta destekliyor şu adamı.
Sadece onlar değil bizlerde taraftarlar olarak oyle ses getirecek büyük bir protestoya imza atamadık şu ana kadar.Yukarıdan büyük destek görüyor bu dursun turşusu tam kullanılacak piyon

O hesap cidden insan aklının tak ettiği nokta ya. Adam 2.5 , 2.5 , 2.5, 2.5 dedi ahhauauauaaush aslinda ederi 2.5 ta biz 15e satiyoruz demeye getirdi lafı millette bu adami dinliyor programinda
Demirbaştan amortisman düşüyor sanki adam.
Aslında azalan bakiyeler yöntemiyle düşseydi brumanın şu anki değerç 2 buçuk değil 2 gibi olacaktı. Böylece satıştan daha çok kar elde etmiş olacaktık

Sadece onlar değil bizlerde taraftarlar olarak oyle ses getirecek büyük bir protestoya imza atamadık şu ana kadar.Yukarıdan büyük destek görüyor bu dursun turşusu tam kullanılacak piyon

Yalnız adam o kadar soğukkanlı ve seri bir şekilde yalan söylüyor ki hayran kaldım ya. 1 ay önce tvde dediği şeyi diger programda yalanliyor, bunu yapacaz diyor ortadan kayboluyor falan... Adam sahtekarliğin, adiliğin kitabını yazdi 2 senede, başarı

Demirbaştan amortisman düşüyor sanki adam.
Aslında azalan bakiyeler yöntemiyle düşseydi brumanın şu anki değerç 2 buçuk değil 2 gibi olacaktı. Böylece satıştan daha çok kar elde etmiş olacaktık

Yav
2.5 a değil de 15'e sattığımizdan dolayı biraz pişmanlik gördüm reisin yüzünde o sırada..

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bence mali yapidan takimi rahatlatacak riva florya illaki para girecek kasaya, önceki dönemin baskanlari mali yapi olarak cok iyi isler yapmadilar ki takim bu duruma düstü.
ama önemli olan sportif basari iste, bakalim bunu yakalamk icinde son sansi ve devam etmek istoyrsa muhakak iyi oyuncular alip basariyi yakalamasi lazim.

Son düzenleme:
Bunun hayatı kesin kemal sunal filmleri gibi sürekli tesadüf ve mucizelerle gelen başarılarla doludur.Baska türlü bundan iş adamı değil bakkal bile olmaz :)

normalde forumu sadece okuyorum ama sırf şu mesaja cevap vermek için giriş yaptım

maalesef bu adamın otellerinin olması çok zengin olması tesadüf değil şöyle ki kendisinin başlangıç sermayesi bir ucuza aldığı bir arazinin 5-6 ay sonra yüzlerce kat değerlenmesinden geliyor ve bu arazi durduk yere yada tesadufi olarak değerlenmiyor kendisi kime yalakalık yapılır iyi biliyor sadece.

lafı uzatmayım doğru kişilere yanlıyarak da çok para sahibi olunabilir.

son olarak mehmet özbekde çok zengindir ama kendisi çok başarı ve gözümde çok değerli bir iş adamıdır.

iyi forumlar.

bence mali yapidan takimi rahatlatacak riva florya illaki para girecek kasaya, önceki dönemin baskanlari mali yapi olarak cok iyi isler yapmadilar ki takim bu duruma düstü.
ama önemli olan sportif basari iste, bakalim bunu yakalamk icinde son sansi ve devam etmek istoyrsa muhakak iyi oyuncular alip basariyi yakalamasi lazim.
Gayrimenkul satmak mali başarı mıdır bence hiç değildir.
Bu adam cukkacıların hükümetle arayı sıcak tutmak için kullandığı bir maşadır.
İhtiyarların projesi

Gayrimenkul satmak mali başarı mıdır bence hiç değildir.
Bu adam cukkacıların hükümetle arayı sıcak tutmak için kullandığı bir maşadır.
İhtiyarların projesi

ben basarilidir diye yazmadim zaten. ama takim öyle veya böyle mali bakimdan rahatlayacak.
bunun üzerine sportif basariyi getiremese birdaha baskan olamaz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt