Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
40-45 bile uçuk rakamlar yahu gerekiyorsa bu ligi ikinci bir Belçika yapıp büyük kulüplerin oyuncu yetiştirdiği bir lig haline getirilmeli.
Maaş çıtası 2.5 milyon euro olup öybe babele dagitayim andoneye vereyim seklinde para saçmamak gerekiyor.
Bu ligde şampiyon olacak takimin maaşı toplamda 30-35 milyon arasidir.
luyindama-marcao-sarachi-onyekuru-omer takimin 5 as oyuncusu 5 milyon euroya oynarken
donk bunların 3te birine oynamakta çok saçma bir maaş skalamiz var.
Falcaonun yaptığı isten daha fazlasını kovdugumu diagne yari paraya yapıyordu. Adama duran top, beleşçi, penaltıci diye kucumsedik penaltıyı da kendi alıyordu rakibi de tek başına eksiltiyordu. Derdimiz egosu idi egosuz 5 milyon euroluk yıldızımız yılın balonu olmaya aday.
Fazlaliklar aşağı yukarı belli
andone 2.4 gidecek
seri lemina totalde 5 seneye seri kalır belki ama lemina kalmaz gibime geliyor adam defans oynamaya gelmedi buraya mutsuz olduğuna eminim.
Belhanda 3.5
feghouli 4.2
babel 2.4
diagne 2.2
muslera 3,5 yeni sözleşme imzalanacak %15 kabul etti biraz daha kirpip canımız cigerimiz diyerek maaş çıtasını bu adam için aşıp 2.7 de sabit bırakılmalı.
mariano 2.2 gidecek diye bakılıyor ne ofansif ne defansif aldığı paranın hakkini vermiyor kalacaksa şayet 750 bin euro kafidir.
terim 3 milyon euro bir zahmet o maaşını 2 milyona çekerse seviniriz. Ha çoğu zaman maaşını feda ediyordur belki 5-6 ay almadigi da oluyordur buna eminim ama 2 milyonda bunu sabitleyelim herkes maaşını alsın bir duzen olsun UEFA maaşını almamış diye bakmaz olaya.

Yeni transferlerde en kariyerlisi bale bile olsa 2.5 milyon euroyu gecmeyip öyle osurdun +5 milyon euro saçın guzel hadi 5 daha gibi saçma sapan sözleşmeler hazırlanmamalı.

Falcao-behanda-feghouli-babel 4 lusunden kurtulunca otomatikman 45 milyon euroya geliyoruz zaten
Rakam mevzusunu detaylıca açıkladım renktaş. Sayfa 5'te.

Rotasyon için bir kaleci muhakkak alınmalı. Okan'dan olmayacağını dün akşam anlamış olduk.

Ayrıyetten Mert Hakan, E.Kılınç, E.Çolak, Oğulcan, Arda, Semih gibi yerliler takıma kazandırılmalı.

Sağ beke Omar olabilir.

Sol beke Tabanou'yu almalıyız. Fransa'dan sevdiğim biridir.

Orta sahaya koreli ön libero Ki olabilir.

On numaraya ise Gaitan ilaç olur diyorum. Kendini bulacaktır şüphesiz.

Rotasyon için bir kaleci muhakkak alınmalı. Okan'dan olmayacağını dün akşam anlamış olduk.

Ayrıyetten Mert Hakan, E.Kılınç, E.Çolak, Oğulcan, Arda, Semih gibi yerliler takıma kazandırılmalı.

Sağ beke Omar olabilir.

Sol beke Tabanou'yu almalıyız. Fransa'dan sevdiğim biridir.

Orta sahaya koreli ön libero Ki olabilir.

On numaraya ise Gaitan ilaç olur diyorum. Kendini bulacaktır şüphesiz.
Arda mi

Resmi aciklandi mi yoksa duyum mu var .Aldilarsada hayrini goremezler Vedatta goremedikleri gibi Vedat bize gelseydi buyuk ihtimal sampiyon olurduk onunda Gol sayisi baya yuksek olurdu bitik Falcao bile 10 gol atti bizde
İmzalamış diye söyleniyor. Ayrıca bizle alakalı tüm beğenileri, takibi falan bırakmış. Muhtemelen Sivas'ın iddiası bitince Fener'i de takibe başlar.

Gitti gitti, hemde muazzam bir paraya Fener'e gitti. Az buçuk bir para da değil, yıllık 3.5 milyon avroya gitti.
Abi fener yıllık 3.5 avro hiçbir oyuncuya su saatten sonra veremez rakam 2 milyon bile yoktur
Muhtemelen el altından 1 senelik 2 milyon TL'ye yakın bir para vereceklermis
Resmi olarak vermeleri imkansız iflas halindeler
Bu rakamlar bile inanılmaz ama belesoglu bize olan nefretinden herşeyi yaptiracak gibi

mert hakan ve emre kılıça teklif edilen rakamın 1 tl bile üzerine çıkılmamalı gelmek isteyene kapı açık yoksa yallah fenere diğer örnekleri apaçık ortayken MEHMET EKİCİ-ALPER-TOLGAY-SADIK-ÖZER HURMACI-MEHMET TOPUZ-GÖKHAN ÜNAL- daha niceleri yok oldu gitti

Kaleciyi uzakta aramaya gerek yok

galatasaray_ilk_hazirlik_123b7_800.jpg

Abi fener yıllık 3.5 avro hiçbir oyuncuya su saatten sonra veremez rakam 2 milyon bile yoktur
Muhtemelen el altından 1 senelik 2 milyon TL'ye yakın bir para vereceklermis
Resmi olarak vermeleri imkansız iflas halindeler
Bu rakamlar bile inanılmaz ama belesoglu bize olan nefretinden herşeyi yaptiracak gibi
Ben esas UEFA'nın bunlara tokadı basacağı günü merak ediyorum. Fener o parayı verecek. Vermek zorundalar, anlamadığım 20 tane orta saha varken yine hala orta saha alıyorlar. Ya ben Fener'e transfer de tokat atacağım diye eksikliklerimi gidermeseler yeri göğü inletirim. Bunlar sosyal medya andavalları ile koca kulübü oyuncağa ve sirke çevirmişler. Yazık günah yahu şu paraları vermek, hele serbesti varken bir yerliye yıllık 3.5 milyon vermek akıl karı değil, bu Mert Hakan iyi oyuncudur kötü oyuncudur demiyorum ama bile bile Alper Potuk ki oda bir sezon bayağı performans gösterdi, Tarık Çamdal iki olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt