Transfer Nöbeti (ARŞİV 3) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

yarın transferleri masaya mı yatıracaklar şimdi

images

neyse masayı ben getirdim

Mükemmel bir teorim var.Bu forumda Soldado bile İspanya'da oynuyor diye istenmedi.İspanya'dan liginden gelen adam burada başarılı olamıyor diye.Topal nereden geliyor ? İspanya'dan.Topal fenerde başarılı olamaz.Tartışma bitmiştir. :D

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Melo'ya yaptığımız teklife 4. çocuğun bez+mama masraflarını karşılama maddesini de ekledim. DAHA NE YAPAYIM YA? :D

Mükemmel bir teorim var.Bu forumda Soldado bile İspanya'da oynuyor diye istenmedi.İspanya'dan liginden gelen adam burada başarılı olamıyor diye.Topal nereden geliyor ? İspanya'dan.Topal fenerde başarılı olamaz.Tartışma bitmiştir. :D

bu tartışma bence tartışma bile değil bitirmek istesek herkesten en az 10 farklı fikir ortaya cıkar zaten :D

duyduma göre, Hamit'in ayanda platin varmis. Terim veto edecekmis.

Assaidi'de bekletiliyor.

Burak ile, pürüzler cikdi. Menajer devreye girdi, cok para istedi.

...

osman tanburacı her zamanki gibi terime sallamaya başladı ... kamil bu adam ya ( daha ağır şeylerde sölerdim ama myc almıyım şimdi )

lan yarın burda transfer olmazsa inanılmaz şeyler olacak büyük bi potansiyel var:asd: forumda

Renktaşlar Ribery gittiğinde mi daha çok üzüldünüz yoksa Keita mı ? İkisi bir arada oynasa ne olurdu düşünsenize.

Şeref Aydın ‏@srfydn

alarm 10:00'a kuruldu... yarinki eglenceyi kacirmamak lazim degil mi? herkese iyi geceler

Transfer ile ilgili olmasini istiyorum ama degildir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt