Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 494 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen... Ha ben Balta stoper oynasın derim sıkıntı yok ama bek olmaz bu saatten sonra.

Denayar Chedjou ikilisi çok acayip olabilir. Yerlerini çok kolay kaybedebiliyorlar. O yüzden bana göre Balta mutlaka olmalı.

Fakat bu ikiliyi görmeden de bilemeyiz tabı belki muazzam bir kimyada olabilir. Donk'un bu 2'linin arasına girmesiyle beraber...
evet bencede balta ortada olabilir itirazım yok ama solda carole olmalı tellesi niye gönderdin o zaman.

iyi niyetli bir arkadaş kabul ediyorum baltayı severim ama o bizim topçumuz değil DEnayer alınabilir bence zorlasak.

burada oyuncuyu ikna etmek gerekli. zeki bir oyuncu kendisi ve büyük düşünen bir oyuncu. klübün durumuna bakarsa önümüzdeki yıl bizle olacağını düşünmüyorum. madem belçika altyapısı dünya futbolunun yükselen değeri 17-18 yaşında genç yetenekleri takıma kazandırmalıyız. şu türk futbol takımlarının altyapıları rezil bir durumda.

burada oyuncuyu ikna etmek gerekli. zeki bir oyuncu kendisi ve büyük düşünen bir oyuncu. klübün durumuna bakarsa önümüzdeki yıl bizle olacağını düşünmüyorum. madem belçika altyapısı dünya futbolunun yükselen değeri 17-18 yaşında genç yetenekleri takıma kazandırmalıyız. şu türk futbol takımlarının altyapıları rezil bir durumda.
evet tam izliyemedik denayeri doyamadan gidicek bu kiralık olayını sevmiyorum bruma gibi birine 12 milyon avro verdik şaka gibi

Iyi guzel diyosun ama romantik dusunuyosun renktas biz asla ne dnipro gibi bir takim kurabiliriz ne de molde biz buyuk kulubuz bir de turk seyircisi asla hem de buyuk bir kulubun seyircisi 5 sene pissin kadro biz sabrederiz demez burasi turkiye uzun vadeyi kimse dusunmez o yuzden bu haldeyiz kimse farkinda degil ama burda taraftarin da sucu var sabirli bir seyirci olsak mancini gibi hocayi gondermezdik veya barca da sl kaldirmis rijkaard i istedigin gibi bir kadro olmaz geliri arttirmak icin otel yapmalari falan mantikli cunku yonetime ne kadar kizsakta eldeki copleri gonderemiyo yabanci siniri yuzunden esek yukuyle herkese bol keseden verilen maaslardan kurtulsak dedigim gibi 30 m € luk butcede bir rahatlama olacak zaten burak hamit selcuk umut sabri olcan tarik jpk yasin chedjou balta ekstra alacagimiz bonservis kar olucak sen muslerayi satarak 20 m € parayi coplere mi dagiticaksin maaslarina sneijder i satip napicaksin sen duygusalliga gerek yok diyorsun ama hagi den 13 14 yil sonra adam gibi bir 10 numaramiz oldu mondragondan 10 yil sonra adam gibi bir kalecimiz oldu

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayir bunu yaptik daha once. Uefayi aldigimiz kadronun bazi Hagi, Popescu degildi. Hakan sukur, Bulent korkmaz, Arif Erdem, Hakan Unsal, Suat Kaya idi takimin bazi. Onun uzerine bu Hagi, Taffarel gibi seviye atlatanlari ekledik.

Simdi sneijder muslera uzerine kurmaya calisiyoruz ama UEFA diyorki olmazzzz!!

Diyelim dedigin gibi 3 yil daha tuttuk Muslera ve sneijderi! Kalan herkesi sattik. Tabi 2 altyapi 2 yerli olmak uzere adamlari tutup kalanini yolladik.

Kaca satabiliriz? Bana 75 mikyon euroyu kazandiracak bir yapi kurar misin??

Iyi guzel diyosun ama romantik dusunuyosun renktas biz asla ne dnipro gibi bir takim kurabiliriz ne de molde biz buyuk kulubuz bir de turk seyircisi asla hem de buyuk bir kulubun seyircisi 5 sene pissin kadro biz sabrederiz demez burasi turkiye uzun vadeyi kimse dusunmez o yuzden bu haldeyiz kimse farkinda degil ama burda taraftarin da sucu var sabirli bir seyirci olsak mancini gibi hocayi gondermezdik veya barca da sl kaldirmis rijkaard i istedigin gibi bir kadro olmaz geliri arttirmak icin otel yapmalari falan mantikli cunku yonetime ne kadar kizsakta eldeki copleri gonderemiyo yabanci siniri yuzunden esek yukuyle herkese bol keseden verilen maaslardan kurtulsak dedigim gibi 30 m € luk butcede bir rahatlama olacak zaten burak hamit selcuk umut sabri olcan tarik jpk yasin chedjou balta ekstra alacagimiz bonservis kar olucak sen muslerayi satarak 20 m € parayi coplere mi dagiticaksin maaslarina sneijder i satip napicaksin sen duygusalliga gerek yok diyorsun ama hagi den 13 14 yil sonra adam gibi bir 10 numaramiz oldu mondragondan 10 yil sonra adam gibi bir kalecimiz oldu

Hayir bunu yaptik daha once. Uefayi aldigimiz kadronun bazi Hagi, Popescu degildi. Hakan sukur, Bulent korkmaz, Arif Erdem, Hakan Unsal, Suat Kaya idi takimin bazi. Onun uzerine bu Hagi, Taffarel gibi seviye atlatanlari ekledik.

Diyelim dedigin gibi 3 yil daha tuttuk Muslera ve sneijderi! Kalan herkesi sattik. Tabi 2 altyapi 2 yerli olmak uzere adamlari tutup kalanini yolladik.

Kaca satabiliriz? Bana yilda 75 milyon euroyu kazandiracak bir yapi kurar misin??

evet bencede balta ortada olabilir itirazım yok ama solda carole olmalı tellesi niye gönderdin o zaman.

Son maça şöyle çıksak bence daha iyi olurdu.

---------------muslera---------------
Linnes---Denayar---Balta---Carole

-------------Donk-Selçuk------------
Sinan--------Sneijder---------Olcan

---------------Burak-----------------

Hem hamle şansımız da olurdu yedek kulübesinden...

Bana göre ideal kadro şu eldekilerle;

---------------muslera---------------
Linnes---Chedjou---Balta---Carole

-------------Donk-Selçuk------------
------------------Bilal-----------------
Poldi------------------------Sneijder
---------------Burak-----------------

Ortasaha 2 adamla olmuyor direnç lazım. Eğer Burak yerine adam akıllı bir forvette gelirse o 3'lü çok can yakar. (Sneijder-Poldi-"X" mesela Remy veya Adriano)

Kaca satabiliriz? Bana yilda 75 milyon euroyu kazandiracak bir yapi kurar misin??
Biz hicbir zaman sneijder ve muslera uzerine takim kurmaya calismadik ama cetenin uzerine kurdugumuz takim sayesinde bu haldeyiz muslera ve sneijder in uzerine bir takim kurarsan ve coplerden kurtulup cezadan kurtulma sansimizda var dursunda soyluyor bunu aklinca oyun yapti transfer yapmamak icin o zaman dogru yapilanmayla ilk yillarda olmasa da 3. sezonda 75 m € gelir elde edebilirsin ki zaten muslerayi sneijderi sattigindada elde edemeyeceksin 75 m € geliri bu takimin kamburu muslera ve sneijder mis gibi konusman beni sasirtiyo
Edit : kaca satabilecegin onemli degil sen surekli bu futbolcularin maasini odeyerek zarar ediyorsun zaten o maas yukunden kurtulacaksin 3 e 5 e sattiginda kar olacak

Son düzenleme:
Bence yönetimden ziyade Sneijder ve Muslera en geç önümüzdeki sezon kendileri gitmek isteyecek. Burak ve benzerlerinin aksine, dandik ligimize Şampiyonlar Liginde oynayacağı için katlanan vizyon sahibi adamlar sonuçta.

D5803 cihazımdan gönderildi

Sneijder gitmesin ya muslera bir nebze ama şu an çok erken olur şok olurum sneijder giderse

Abi inan ben boyle diyorum ama icim kan aglayarak kan. Sneijder ve Muslera gibi oyunculari bi daha ne zaman goruruz bilemiyorum.

Ustelik bu yollama sebebini zamaninda alinan yigit gokoglanlar, danyler, hairovicler, olcanlar, tariklar, tellesler, brumalar, ontiverolar, salih dursunlar ve daha nicelerinin yarattigi borc batagi yuzunden olmasi insana daha da koyuyor.

Ama UEFA bizden mevcut giderlerimizi 75 milyon euro azaltmamizi istiyor yoksa CL muzigi, UEFA muzigini ruyanda duyarsin diyor!!

Biz su anda 43 milyon euro maas veriyoruz . Bu 18 e falan dusmeli. Bizde birileri 300 bin euroya oynamali. Cok ciddiyim sakasi yok. Banka borclari odenecek sekilde eldeki tum gayrimenkuller satilmali. Bu elimizdeki son kursunu attiktan sonra borclar olmamali artik. Ayagini yorganina gire uzatmak zorundasin.

Mesela bjk nin maaslari daha da dusmeli. Yoksa 1 milyarlik borclari UEFA beklentisi dogrultusunda cevirme sanslari hic yok onlarin. Fenerin de ayni sekilde.

Bu donusumu ilk yapan yine kazanacak merak etmeyin. 2 sinin durumu bizden beter. Bir sure sonra goreceksiniz bunu!!

CZgOAziWIAEkuzq.jpg

:( :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt