Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 497 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amatör branşlarda küçülme kararı alarak, voleybol kadın ve erkek, basketbol kadın takımlarının faaliyetlerini dondurma kararı alan Beşiktaş Yönetimi'nin BJK TV'yi kapatma kararı aldığı belirtiliyor.

ben alınan 3 oyuncudan da memnunum ama hala geçen seneye göre dramatik bir fark oluşacağını sanmıyorum.

orta sahaya sağlam adam gelmedikçe de bu his devam edecek. yani hepsi süper oynadı diyelim, belhi ve gomis'i ileride oraya buraya koşarken, rakip takımın orta sahamızı çatur çutur geçip maicon'un oraya buraya koşmaktan can verdiğini görür gibiyim.

orta saha sertleşmeli, mücadele gücü artmalı.

Valla bence arkasındaki takım iyiyse her forvet demeyeyim ama çoğu iş yapar kişisel düşüncem. Forvet rotasyonu yeterli bence. Altyapıda falan varsa 1 tane onu da a takıma alırlar idare edilir.

Alt yapıda ki çocuğun ismi neydi unuttum ama gerçekten yeteneksiz çocuklar. Tk maçında izlemiştik yanılmıyorsam işimiz onlara kalmamalı şu an için. Şampiyonluktan başka çare yok

Merhaba arkadaşlar, Sneijderin gidişi kesinleşti benim gözümde. Takım slovakya kampına gidiyorken Sneijderi gelecek hafta slovakyaya değil, Istanbula davet etmeleri ve bu görüşmede hocanın bile olmaması, bazı kararların netleştiği anlamına geliyor.
Sneijder yönetimle görüşecekmiş sadece. Bu görüşmede yönetim ayrılma kararı aldık der ve Sneijder gider.

Kimse Sneijder gitmek istiyor haberlerine kulak vermesin. Adam kariyerinin sonlarına doğru dünya kupası öncesi kendi isteğiyle Sampdoria gibi bir kulübü seçmez. Ayrıca burda iyi para kazanıp Istanbulda çok iyi bir hayat yaşıyor. Zorla gönderiliyor. Zorla gönderilen isimde Sneijder, yakışmıyor açıkcası.

Garry-Yasin-Sinan öyle çok çok kötü adamlar değil

Bu 3 adam begenilmiyor ama fiyat/performans olarak oldukca iyiler.. Aldıkları ucret makul, verdikleri performans ortada.. Satışa çıkarsan alıcısı da olur, kiralayan da olur. Takıma bu sene katkıları olacaktır. Sinan 3. forvet olarak da oynar.

Bence esas sorun kadroda düşünülmeyen, çöp dediğimiz adamlar .. 10 civarında boyle adam var. Bunları satmak da zor, kiralamak da zor. Kiralarken bile ucretlerinin bir kısmını biz veriyoruz.. Rezalet..

ben alınan 3 oyuncudan da memnunum ama hala geçen seneye göre dramatik bir fark oluşacağını sanmıyorum.

orta sahaya sağlam adam gelmedikçe de bu his devam edecek. yani hepsi süper oynadı diyelim, belhi ve gomis'i ileride oraya buraya koşarken, rakip takımın orta sahamızı çatur çutur geçip maicon'un oraya buraya koşmaktan can verdiğini görür gibiyim.

orta saha sertleşmeli, mücadele gücü artmalı.
47893-1455553451.jpg
170934-1448464485.jpg

Sağ bek ve Orta saha şuan çok önemli bir an önce bitirmeliyiz. Linnes ve Carole solu idare eder. Sağ bekte sadece kokocu Cavanda var. Adam dumanlı bir şekilde geziyor bu kadar rahatlık olmaz

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+ 1905

Hep diyorum bizim çocuklar ufak yaşlarda Avrupa'nın en yetenekli futbolcuları

ama ne oluyorsa U19'dan sonra bu çocuklar daha da gelişemiyor ve biz de futbolu öğretemiyoruz

çünkü öğretebilecek hocamız yani koca ülkede futbol bilen yok

Mesela Riekerink geçen sene Semih'e nasıl pozisyon alacağını nasıl top kontrol edeceğini öğretmeye çalışıyordu şaka gibi

Maalesef onu da harcadık keşke hiç hocalık işine bulaşmayıp altyapıda kalsaydı

ama dediğin gibi bu altyapı işini yaparsa ancak GALATASARAY yapar

aynı bu ülkeye futbolda yeniden Avrupa kupası getirecekse yalnızca GALATASARAY getirebilir gerçeği gibi
Alt yapıdan A takım geçiş sürecini beceremiyoruz. Kim bilir kaç tane ardalar kayboldu bu geçiş becereksizliğimizden dolayı. Arda örneğini söyledim çünkü az kalsın onuda kaybediyorduk geçmişi hatırlarsak.

Rierekink demişken kim geldi alt yapı sorumlusu olarak yerine ?

De Jong 2.5
Hakan 1.2
Tarık 1.5
Donk 1.5

Bunları bi yollayabilsek çok rahatlayacağız maaş bütçesi açılacak

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

De jong sırf zarar onu kafadan şutla
Birde bu cenk cünüp'ü var onu yollamadan bize gün yüzü yok. Kamptan önce yollamak zorundayız sakatlık haberi almak istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt