Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu kadar kuduran olduğuna göre kesin iyi birşeyler olacak. borç alacak farkımız 50küsür milyon Euro azaldı. başımızda olabilecek en iyi hoca ve makul bir yönetim var. her türlü vara dalavereye hileye rağmen liderin sadece 6 puan gerisindeyiz. şampiyon olamasak bile yeni bir jenerasyon oluşturmak için ideal fırsatlar yakaladık. hocayla yönetimi, hoca ve yönetimle taraftarı küstürmeye çalışanlar uğraşmasın boşuna. biz de oyuncular da hoca da yönetim de pek çok konuda hatalı ama en iyi biziz ve birbirimize düşmezsek sadece bizim önümüz aydınlık. kudursun dursunlar.
Forvetsizlik yüzünden şampiyonlar liginden 28 milyon zarar ettiğimizi yazmamışsın taraftardaş?

Hem bonservis, hem imza parasi ve 3,5 milyon maas baya abarti olur. Öyleyse gidip baska adam bulsunlar diyecemde, onu da anca yazina kadar becerirler bizim beceriksizler

Adam Gomis varken yanına forvet istedi almadılar.Gomis'i de gönderdiler.Takım derbiden sonra cezalı olanlar oynamadı.Sakatlıklar konusunda da şanssız.Ona rağmen 6 puan geride bitirdik.Uefa da yolumuza devam ediyoruz.
yav bız macları ızlemedık mı? en kolay grupta rezıl olduk resmen cıkamadık onu bile basarı gibi yutturuyosunuz. Ft devri bitmistir

Hoca ozan'ın gitmesini istemedi. Yönetim yolladı. Hoca da öyle öyle karpuza böyle salata dedi semih, Sabri, emre v.s istedi. Bi nevi ego savaşı var.

13.jpg

Buraya geliyo iki uc tane futbol gerizekalisi

Fatih terim asagilamak icon elinden geleni yapiyor

Herhalde bunca sampiyonluk en cok bunlara koydu

Hadi bi gidin baska takim tutun

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt