Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 senedir verilen paralara sövüyoruz da ne oluyor? bu sene para umrumda değil istedikleri fiyata alsınlar. yeter ki sahada mücadele eden ve kaliteli topçular izleyelim.

Bu 3 transferden sonra sıranın gönderileceklere geldiğini düşünüyorum.
- Maicon da geldiğine göre Hakan Balta’ya plaket verilir (1,25m Euro).
- DeJong ilk gönderilecekler arasındadır (2,5m Euro).
- Cavanda ilk fırsatta paketlenir (0,875m Euro).
- Tarık kiraya verilir diye düşünüyorum. Parasının yarısını da biz öderiz maalesef (0,75m Euro)
- Donk da gönderilir ama az da olsa bonservis alınmaya çalışılacak diye düşünüyorum (1,5m Euro)
- Umut Gündoğan da ilk gönderileceklerden (0,45m Euro).
- Emrah Başsan (0,45m Euro)

TOPLAM: 7,8m Euro maaş bütçesi açığa çıkıyor. 2-3m Euro da bonservis elde edilse yeni transferler için iyi bir zemin hazırlanmış olur.
Clichy’ye 3,3m Euro verilse (Sneijder hariç tavan fiyat olarak görüyorum), iki orta saha için de 4,5m Euro’luk boşluk kalır. 2-3m Euro bonservis ücretini orta sahalardan birinin kiralanmasına verilse sadece diğer orta saha için bonservis ücreti ödenmesi gerekir. 10m Euro verilerek Lamina veya İmbula veya Asamoah alınabilir bu şartlarda.

-----------Muslera------------
Linnes--Serdar--Maicon--Clichy
------Vainqueur--Lemina-------
---Sinan--Wesley--Belhanda----
------------Gomis-------------

veya

-----------Muslera-----------
Corchia-Serdar-Maicon-Asamoah
------Vainqueur--Lemina-------
---Sinan--Wesley--Belhanda----
------------Gomis-------------

Ferdi Kadioglu ismi gecmeye basladi. Hollanda'nin Nec kulubunde oynuyor ve daha 18 yasinda. Genc yasina ragmen iyi izlenim birakti ve yanlis hatirlamiyorsam 16 yasinda gol atarak rekor kirdi.
YouTube

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt