Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Hangi pos oynarsin.. Bak 10 numara dedin, 20 yildir futbol oynarim, hep 10 numara giydim. Hic degismedi.. Playmaker oynarim tabiki. Tam bir sahte Neymar'im. Cok severim sahada artistlik'i

suanda ben de 10 da oynarim playmaker olarak, ama en sevdigim yer kendi yeteneklerimi gosterme adina left winger striker, CR7 tarzi :D 7 numara giyerim genellikte

suanda ben de 10 da oynarim playmaker olarak, ama en sevdigim yer kendi yeteneklerimi gosterme adina left winger striker, CR7 tarzi :D 7 numara giyerim genellikte

Ben sol ayak oldugumdan dolayi beni sol kanat oynatirlar arada sirada ama ben sag kanat'i tercih ederim. Aynen CR7 tarzi. En begendigim futbolcu 2004'den beri. Hastayim .... Cristiano Ronaldo'nun hemen hemen her hareketini bende yaparim sahada. Ama iste rakipler baska :D

Bak bir ara Leverkusen'de antrenman yapmistim, adamlar öyle yüksek tempo ile oynuyorki, sen artistlik'i birak topu göremiyorsun. Acayip fark var arada.

Fifa resmi twitter hesabı biraz önce şu twitini rt ledi:

AzKXVLrCAAInzc1.jpg

Ben sol ayak oldugumdan dolayi beni sol kanat oynatirlar arada sirada ama ben sag kanat'i tercih ederim. Aynen CR7 tarzi. En begendigim futbolcu 2004'den beri. Hastayim .... Cristiano Ronaldo'nun hemen hemen her hareketini bende yaparim sahada. Ama iste rakipler baska :D

Bak bir ara Leverkusen'de antrenman yapmistim, adamlar öyle yüksek tempo ile oynuyorki, sen artistlik'i birak topu göremiyorsun. Acayip fark var arada.

dogru diyorsun tempo cok yuksek hakan, bende CR7 hayraniyim, sag ayak oldugum icin ayni hareketleri iste sol da oynadigimda yaparim, sov falan :D tabiki kolay rakiplere karsi

26/07/2012 at 12:49

Heroultras (Turkey)

Do you know that match fixing is legal in Turkey , why not in other countries ?

cevaba bak gulmekten koptum, fifa ya birisi yazmis :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt