Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Bazen leş meş ama bir mucize olur da Çağlar falan akar sol taraftan,bizi de düşünce bunalımına itmezler. :)

Hakan Balta kendisine o kadar bakmıyor ki artık savunma da yapamamaya başladı,belki pabuç pahalı diye çalışır mı,hadi aslanım diye gaz versek de o kontejanı kullanmayıp bir çilek alsak,milli piyangoyu tutturmak gibi bir ihtimal ama insan umut ediyor işte :D

Ben enbaştan beri bu fikirdeyim ve burada bikaç defa paylaştım Fatih hocanın kesinlikle Baltayla birebir ilgilenip özel idman verip eski haline döndürmesi lazım 2-3 sene öncesine kadar Türkiyenin en iyi sol bekiydi nolduda dibe vurdu anlamak mümkün değil, dani ve çed li göbekle dahada kolay oynar çok fazla içeri girmesine gerek kalmaz bence herşey Fatih hocanın elinde.

nani gelirse sol da çağlar oynar desen yine gelsin der millet halbuki bu sene cl dahil yediğimiz gollerin alayını soldan yedik

nani-galatasaray-a-transferine-onay-verdi-8037.jpg

Beyler 2 sorum var bu yonetim listesini cidden begenen var mı? Medya uzerındekı zaman zaman bazı baskıları karsılayabılıcek yapıdalar mı sızce ? Zaman zaman ALi durust ve Adnan ozturk sahsımca soylemlerı ıle baskıyı kaldırıp gundem degıstırebılme ozellıklerıne sahıptıler.

Iknıcısı de bu tek ıhtımallı haldun üstüneli ıngıltreye gondermemısmıydı?Hiç haberler yok o konu hakkında kendısınden

saka maka, bu fenerliler bu "fax" olayini karsilik...bizlere bi miselem yapmadilar mi, daha dogru yapmayi calismadailar mi?

o "sahte Nani Kap" aciklamasi fln... yazildi, ondan sonra kaldirildi fln...

Nani gercekden gelise, o da timsah ve fail olur :asd:

1-Arda 15 milyon

2-Nani 10 milyon

3-Onur 7 milyon

4-G.İnler 10 milyon

5-Umut 3 milyon

6-Necati 0

7-frei 5 milyon

8-kılıç 0

TOPLAM : 50 milyon

1- Muslera 20

2-Burak 20

3-Culio 1

4-Kazım 2

5-Elmander 2

Toplam 45 milyon

Fenerde Cl'den eleneceğine +7,5 de oaradan 2,5 milyon kardayız Allah bereket versin. :asd:

yaptığı transferlerle kadro yapalım

------onur-----

-eboue--danny--semih---riera---

------g.inler---selçuk---

---nani---------snejder----arda----

--------drogba------

ofansif olarak bilemem ama defansif olarak zor....

1 yıl sözlemesi kaldı diye biliyorum nani'nin arap-rus sermayeli klüpler araya girmezse makul ücretlere biter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt