Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 339 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ertan Süzgün @ertansuzgun

Galatasaray, Badou'yu alırsa şaşırmam. Arada haber gelirse paylaşıyorum. Yalan yazmam. Haber gelmezse de paylaşmam kardeşim.

Ertan Süzgün @ertansuzgun

Gelen bilgi İngiltere yönündeydi. Ama 3-4 saat önce Galatasaray'ın da devreye girdiğini öğrendim.

Badouuuuuuuu

2m+cavanda+donk+tarik+hakan

Nasil teklif ama :D

Muntazam ve kusursuz, ama bize katkı verir mi nasıl futbolcu ?

162f33c0c54542e783a138bde47af5cf.jpeg

Riekerink-Tudor geçisini Badi Ekrem'den öbür hocaya geçişi gibi görmeye başladım. Tudor sanki Riekerink'in adını anmayı yasaklayacakmış gibi çalıştırıyor takımı :)

Badou alınırsa iyi olur. Eldeki bazı yerlileri takasta mutlaka kullanacağız bana göre. Bize bu ligden geleceğini düşündüğüm isimler

Musa
Ndiaye
Emre Akbaba

Bu oyunculara takas önereceğiz bana göre.

Hakan Balta, Koray vb. isimler Osmanlı'ya. Emrah Başsan da Alanya'ya.

hakkaten emre akbabanın emrahtan iyi futbolcu olduğunu mu düşünüyorsun

aralarında 6 ay fark var buarada

Ertan Süzgün güvenilir midir?

Badou bence iyi transfer olur. Lemina ve Badou beraber de oynayabilir ve gerekirse Badou, Belhanda'yı da yedekler.

Evet

Twitter'de yazdiklarina bakarsak guvenilir biri

Kucka transferinde trabzon taraftari olumsuz dusunurken tweet atip sabirli olun olumlu ilerliyo ve hatta 1 hafta once transfer bitmek uzere dedi

Trabzonspor'lu yonetici galiba buna bilgileri aktariyo, kucka'nin yola ciktigi fotolari ertan'a yollamis.

West Ham N'Diaye'ye talip

"KESİN AYRILACAĞIM"

Osmanlıspor’un Senegalli yıldızı Badou Ndiaye için, bir İngiliz kulübünün 10 milyon Euro teklif ettiği ileri sürülmüştü. Bu takımın, Slaven Bilic’in çalıştırdığı West Hamolduğu ortaya çıktı. Gazete Habertürk'te yer alan habere göre 26 yaşındaki oyuncu, “Osmanlı’dan kesin olarak ayrılacağım. Yeni takımım Premier Lig’den olacak” dedi. Ndiaye, 2 sezonda 75 resmi maça çıkarken 18 gol atıp 7 de asist yaptı.

26 haziran haberi.

west ham da premier ligin çini oldu

ülkeden kim ingiltereye gidecekse west hama gidiyor

neden çünkü bilic orada , sallamak bedava :D

Bu ligde Selçuk-Colman ikilisi 82 puan topladı beyler..6 numara bu lig için fazla gereksiz..10 numara zaten gereksiz..ortaya 2 lemina bir badou vereceksin tamamdır..

Adamdaki karizmaya bak yaa. İsmini ağzına alırken besmele çekecek tipler adama nele diyor neler. Cahil aklımı desem cahil cesareti mi desem.
0e521cb8e058d32b10b61dfd8d708685.jpg

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt