Transfer Nöbeti (Arşiv 8) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

ben olaya söyle bakiyorum, emre varken fener biraz ayakta durabilmis ise, meirelesle de az cok sorunlarini cözer

ama herif cok oynamaz, en gec seneye selcuk gibi, diger topcular gibi yaslanip, top oynamadan alir parasini gider

bende onu demeye calisiyorum zaten gerrard örneginide onun icin verdim. kuyt nasil düstüyse oda düser fenerin batakligina.

Yanlis Selcuk-Melo ikilisinin bi alternatifi yok gibi.

Kim var? Engin yok. Yekta Soru isareti. Ceyhun bence vasat.

+ bi sol bek sart. Hakan sakatlanirsa, Riera mi oynicak :eek:

birde yabanci stoperin alinacagi icin, ligde bazen kontenjana takilmamak icin de iyi is olabilir alperi almak, melonuny erine oynatiriz.

dahada önemlisi, seneye artik sadece 10 yabanci topcu ile sozlesme yapabiliyorsun, bir sonraki sene 5 yabanci kontenjan kurali devreye giriyor.

simdiden alip, hazirlamak lazim alperi diyorda olabilir yavas yavas

alperi eger oynaticaksa, 15-20 mac sans vericekse, cok iyi transsfer derim ben, yok eger sans bulamicaksa, kalsin es este gelistirsin kendini, oynasin surekli 1 yil daha

bencede kalsin 1 sene geldigi zaman selcuk gibi direkt oynasin, orta saha oyunculari oynadikca is yapabiliyorlar.

birde yabanci stoperin alinacagi icin, ligde bazen kontenjana takilmamak icin de iyi is olabilir alperi almak, melonuny erine oynatiriz.

dahada önemlisi, seneye artik sadece 10 yabanci topcu ile sozlesme yapabiliyorsun, bir sonraki sene 5 yabanci kontenjan kurali devreye giriyor.

simdiden alip, hazirlamak lazim alperi diyorda olabilir yavas yavas

alperi eger oynaticaksa, 15-20 mac sans vericekse, cok iyi transsfer derim ben, yok eger sans bulamicaksa, kalsin es este gelistirsin kendini, oynasin surekli 1 yil daha

bu yüzden benim düsüncem fatih hoca elmanderi kesecek bence umut burak ikilisi yapicak o zaman defansda 3 yabnci ile oynayabilecek

Yanlis Selcuk-Melo ikilisinin bi alternatifi yok gibi.

Kim var? Engin yok. Yekta Soru isareti. Ceyhun bence vasat.

+ bi sol bek sart. Hakan sakatlanirsa, Riera mi oynicak :eek:

hamit var iyi yada kötü

yektada var, yetersiz kalabilir desemde

ceyhunu sil, oynamaz.

engin 8 mactan sonrada fit olmaz, engin ilk yariyi kapatti bence, ocakta devre arasi kampta ancak kendine gelir

alperi alsak gercekten iyi olur

görüsürüz! mehmet topal fenere geldiginde burasi yikiliyordu ben ve bir kac kisi iyiki aldi fener bunu dedik göreceksiniz dedik ahanda görüyorsunuz.

selcuk inan nasilki melosuz etkisizse, meireliesde tek basina birsey yapabileceginimi düsünüyorsun? mehmetle,selcuk sahinle,mehmet topuzla is yapamaz. bu adamin defansif yanida cok zayif ayriyeten.

sonuç olarak topal ilk maçlardan sonra toparlandı gayet faydalı oldu. meireles de iyi oyuncu. sırf rakibe gitti diye karalamamak lazım herkesi.

bu yüzden benim düsüncem fatih hoca elmanderi kesecek bence umut burak ikilisi yapicak o zaman defansda 3 yabnci ile oynayabilecek

orasi zaten artik kesin gibi birsey, umut ve burak rezil oynamadikca.

ilk basta elmander-burak idi hocanin kafasindaki iki forvet bence, ama umutun bu cikisi buraki biraz zorlar derken, elmander düsüsteyim diye bagirmaya basladi ...

su anda kafasindaki ilk 2 tercih umut-buraktir kesin

abartildigini düsündügüm topcular

david luiz

mata

sneijder

xabi alonso

müller

diekt aklima gelenler

Mata kendine yazık etti bence aynı hamitin madride gitmesi gibi saçmalıktı onun yaptığıda bir kaç sene daha kalması lazımdı valenciada. 25-26 ideal büyük takıma transfer yaşı olmalıydı onun için.

Neyse keni bilir :lol:

Bence en büyük abartılan apachi neymar:lol:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt