Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chedjoulu kadro yapacaksan diğer yıldızlara gerek yok. Hepsinin emeğini tek hareketle çöpe atar Ched reisimiz :D

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Ben uğur ve Bruma'ya(standaydim çocuk çaprazı kopardı tam anlamadı heralde girdi oyuna bir de tam önümde depar attı kopmadiysa da orda koptu zaten sağlık ekibi nasıl oyuna sürdü biz bile anlam veremedik kenardan) çok üzüldüm yakın zamanda. Baroş'da da baya yıkılmıştım.

Yani brumanın çaprazı koparıp tekrar devam etmeye çalışması gerçekten çok dramatikti daha önce böyle bir hadise görmemiştim.

Yani brumanın çaprazı koparıp tekrar devam etmeye çalışması gerçekten çok dramatikti daha önce böyle bir hadise görmemiştim.
Sıcakken fark edilmiyor olabilir ama devre bitiyordu hani girmesini gerektirecek bir durum yoktu. Deparı attı devre bitti yığıldı zaten. Darbe almadiğı halde Dizini tutan adam oyuna sürülür mü be doktor?

Ya şu Bony TR ligine gelmeye gönüllüyse bu yıl 3 milyona kiralayalım ve seneye de 12 milyon satın alma zorunluluğu koyalım.Böyle bir fırsat kaçmaz.Şu adam gelirse kombinelere %20 zam yap ve minimum 30000 satar.

Eren/Max
Bruma - Sneijder - Podolski
Leiva Selcuk
Carole - Serdar - Ched - Transfer(olmadi Linnes)
Muslera

Yedeklerdede Hakan, Yasin, Hamit, Sinan, Dzemo, Eren/Max, Emrah

Ben gayet begendim.

Fransa 2. Ligi 3.su takımından 2 as stoperi al bizim takıma koy.

Defans sorunu %100 çözülsün.

Arjantin liginden de bir sağ bek.

Kamerun dan da 1 adet forvet pls

Yalnız devre arası Donk yerine bedavaya Lawal gelseydi daha farklı olabilirdi herşey ama olmayadabilirdi sonuçta anadolu topçusu... İçine almadan yani takıma almadan anlayamıyorsun :D

Yalnız devre arası Donk yerine bedavaya Lawal gelseydi daha farklı olabilirdi herşey ama olmayadabilirdi sonuçta anadolu topçusu... İçine almadan yani takıma almadan anlayamıyorsun :D

Bak kardeşim lawal roma çapında bir topçu

Üzüntüm bu adam unutulup gidecek dünya arenasında oynayamadan yıtırılıp gıdecek

Kendisi mustafa sarp defansında alex tekniğine sahip bir ön liberoydu

Forumun en iyi saatleri başladı. Kafa dengi adamlar olduğu ve gereksiz ergenlerin olmadığı saatler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt