Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler sakin olalım. Her habere inanmamanızı tavsiye ediyorum.

Kjaer hiçbir zaman gündemimizde olmadı. Kjaer ismini söyleyenlerin hiçbir ismine aldırmayın.
Ndiaye dışında 3 yabancı daha gelecek. 1 stoper 2 forvet. Forvetin biri Wellbeck ;) Modeste'yi de ikna edebilirsek ikinci forvetimiz o olacak. Niasse dışında 1-2 isim daha var. Stoper için seçeneklerimiz geniş.

Güzel bir hafta yaşayacağız. Bir sürpriz ayrılık daha olabilir. Teklif yükseltilirse mutlu olacağımız bir isim.

Belhanda mı yoksa

Kjaer hiçbir zaman gündemimizde olmadı. Kjaer ismini söyleyenlerin hiçbir ismine aldırmayın.
Ndiaye dışında 3 yabancı daha gelecek. 1 stoper 2 forvet. Forvetin biri Wellbeck ;) Modeste'yi de ikna edebilirsek ikinci forvetimiz o olacak. Niasse dışında 1-2 isim daha var. Stoper için seçeneklerimiz geniş.

Güzel bir hafta yaşayacağız. Bir sürpriz ayrılık daha olabilir. Teklif yükseltilirse mutlu olacağımız bir isim.
Gomis 7.5 milyonu bildiğin için seni takdir ettim

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Modeste-Wellbeck bir arada olmaz. Kandırmayın Gaassaraylıları. :asd: Madden çok zorlar.

Abi stopere Cahil topçu istemem şahsen stoper dediğin akıllı olacak

Bir de kültürüyle felan uğraşmayalım hiç gerek yok

DlUQW1zXcAYYAjP.jpg:large

Hocanın Belhanda aşkını anlayamıyorum. Bu takımda gitmesi gereken 1. kişi gitmedi..

Maicon agırdı ama ayagı duzgun, geriden oyun kurabilen, kafa toplarını alabilen, skora katkısı olan biriydi.. Daha iyisini bulabilecek miyiz, supheliyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt