Transfer Nöbeti (Arşiv 9) - Sayfa 465 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

drogba gelecekse defansa ihtiyaç yok diyorum.her türlü ligde şampiyon oluruz.varsın biraz daha fazla gol yeriz ama atarız da.schalke için de zaten zannediyomusunuz gelecek bir defans defansı acayip toplayacak.bu sene defansif yönden güvenilir olmayacağız , kadro yapısı bu sene böyle.o yüzden gelin Drogba gelsin:b5:

50 sayfa geriden gelip okudum ve şunu gördüm ki Drogbanın bırakın gelmesini şu forumda taraftarımızın burada onun gelebilirliğini konuşmasından bile rahatsız olup araya saçma şeyler yazan tipler var..Drogbayı istemeyenleri anlarım ama konuşulmasına bile karşı çıkanlara gülüyorum..Gidin kuş börtü böcek takımları forumları ile ilgilenin yahu..Gelmezse yada ilgilenmiyorsak Drogba ile üzülmem ama gelirse çok iyi olur:)).Stoper nasılsa alınacaktır o konuda endişem hiç yok..

Beyler ben bugün Çinden bi haber aldım.. %99 doğru ..basınada yansıdı .. Drogba bitmiş.. Bitmiş drogbaaa..:rolleyes:

Bu arada Newcastle'lılar yapmaya başlamışlar Sissokko'lu M'biva'lı kadrolarını güzel kadro

627033_Newcastle_United.jpg

Şampiyonlar Ligi için transfer konusuna kesinlikle katılamıyorum.

Biz şu kadro yapısıyla da Schalke ile kafa kafaya oynarız.Gelecek bir stoper yada sol bek takviyesi ile belki şansımız artar.Ya ondan sonraki tur? Kura şansı yoksa bizim için yolun sonu Schalke maçlarından sonra gelecek.

Ama ligde yediğimizden fazlasını atarak, bir kez daha şampiyon olmak, ŞL gruplarına kalmak istiyorsak Drogba mantıklı.Zira geleni gideni atan forvetlerin babasıdır Didier.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt