Transfer Nöbeti | Arşiv - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Aslında Hamit çok iyi bir transfer olur yapabilirlerse. Birçok yerde oynayabilir, Türk, bonservisi fazla olmaz, yerli kalitesi yükselir, profesyonel ve sorun çıkartacak bir oyuncuya da benzemiyor.

benim iliskilerim newcastle yonetimile iyi diyebilirim isterseniz andy carrol icin konusim adnan sezgine bir radevu ayarlayim ne dersiniz :D

ama saka bir yana super yetenek genc cucuk onumzdaki 1-2 yil icinde newcastlein elinde tutmasi imkansiz.

Andy+Carroll.jpeg

benim iliskilerim newcastle yonetimile iyi diyebilirim isterseniz andy carrol icin konusim adnan sezgine bir radevu ayarlayim ne dersiniz :D

ama saka bir yana super yetenek genc cucuk onumzdaki 1-2 yil icinde newcastlein elinde tutmasi imkansiz.

Andy+Carroll.jpeg

Benim de tanidiklarim var Newcastle yonetiminden Derek Llambias gibi.

Çok fazla uçmalarına gerek yok bu transfer döneminde. 2 yerli ve 2 yabancı alıp 2-3 yerli ile yollarını ayırırlarsa yeterlidir. Sezon sonunda da gene 2-3 yerli ve 1-2 tane yabancı ile bir şekilde takım çehre değiştirir. Volkan+Sercan gibi oyunculara hiç 15 milyon eurolar falan saçmaya gerek yok. Komşunun tavuğu kaz görünürmüş gibi bir durum gerçekten de. Mesala Barış şu anda farklı bir takımda olsa bakışımız değişir ve Barış'ı alalım diyebilirdik. Öyle çok fazla öne çıkan yetenek de yok gibi aslında Türkiye'de. Belki Selçuk biraz, diğerleri Yekta, Sezer vs. vs. soru işareti gene. Bize geldiklerinde takım halen sorunlu olursa çok da şaşırmam.

Ki iyi bir çift yönlü orta saha alındığında Ayhan bile sezon sonuna kadar idare edebilir hatta sırıtmaz bence. Çünkü Ayhan'ın üstüne inanılmaz yük biniyor bence orta sahada. Mustafa zaten etkisiz elaman, Barış desek ne yaptığını bilmiyor koşuyor, dan-dun oynuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt