Transfer Önerileri - Sayfa 395 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Problemin büyüğü duran topu kullananda değil

duran top kullanılırken hepsinin statik bir biçimde beklemesi

Üstüne topa çıkacak adamda yok takımda

Bugunkü kadroda muslera,şener,ömer,etebo,kılınç,gedson,kerem ve hatta kafa topuna çıkmayı bilmeyen marcaoyuda sayarsak 8 ismin duran toplarda topa vurma özellikleri yok

geriye kalan 3 isimden biri halil,oda kafacı bi adam değil geriye iyi kötü vurma ihtimali var diyebileceğimiz donkla mohamed kalıyo bu yüzden golü bulma şansımız çok düşük o hengamede

hem statiklik hemde topa vuracak adamın olmaması birleşince bu tablo çıkıyo ortaya
Aynen bizde kafa topu vuran 3 kişi filan var. En iyisi Lyundama o da hedefi tutturamiyor

Bakasetas tarzında hem oyun tarzı hem de fiyat performans olarak benzer verim alırsın Avusturya Yunanistan bu ligler bizim lige uygun transfer edip fayda görmek için

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
knk biliyorum o topcuyu 2 sene once konusunu acmistim , asist sayisi hersene cok yuksek iyi bir orta saha topcusu

knk biliyorum o topcuyu 2 sene once konusunu acmistim , asist sayisi hersene cok yuksek iyi bir orta saha topcusu

Tebrik ederim çok güzel bir öneri bize bu tarz fiyat performans oranı yüksek oyuncular lazım

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nando
Omar - Wout Faes - Marcao - Tsimikas
Charles Pickel
Shaqiri-Gedson-Evander-Onyekuru
Mohamed

Okan
Yedlin-Emin-xxx-Taşdemir
Taylan
Kerem-Kılınç-Salih-Oğulcan
Halil

Diagne-Feghouli-Babel-Falcao-Linnes-Şener-Saracchi-Akbaba-Luyindama gibi maaşı yüksek istediğimizi alamadığımız isimlerden kurtulup 15-20 milyon gibi bir gelirde sağlayıp yerlerine daha çok genç yetenekli isimler almamız lazım.Maaşları düşük tutarak bonservis harcamasında biraz daha rahat davranıp Tsimikas Evander Shaqiri falan zor ama Kiralama opsiyon yapıp Mohameddeki gibi alabilirsek eğer son zamanların belkide en iyi kadrolarından birini kurabiliriz hem as kadro hem yedekten alacağımız katkı çünkü Avrupa kupa lig ile ortalama 55-60 maç yapacağız belkide

Nando
Omar - Wout Faes - Marcao - Tsimikas
Charles Pickel
Shaqiri-Gedson-Evander-Onyekuru
Mohamed

Okan
Yedlin-Emin-xxx-Taşdemir
Taylan
Kerem-Kılınç-Salih-Oğulcan
Halil

Diagne-Feghouli-Babel-Falcao-Linnes-Şener-Saracchi-Akbaba-Luyindama gibi maaşı yüksek istediğimizi alamadığımız isimlerden kurtulup 15-20 milyon gibi bir gelirde sağlayıp yerlerine daha çok genç yetenekli isimler almamız lazım.Maaşları düşük tutarak bonservis harcamasında biraz daha rahat davranıp Tsimikas Evander Shaqiri falan zor ama Kiralama opsiyon yapıp Mohameddeki gibi alabilirsek eğer son zamanların belkide en iyi kadrolarından birini kurabiliriz hem as kadro hem yedekten alacağımız katkı çünkü Avrupa kupa lig ile ortalama 55-60 maç yapacağız belkide
Faes ve Pickel dışındaki 3 transfer çok iyi olur gerçekten.

Faes yerine iyi bir Luyi yeterli ve Pickel yerine daha kariyerli birisi gerekli bence.

Hatta Shaqiri yerine 1 sene Feghouli + Kerem ile idare edilebilir.

Sol bek, 6, 8 numara şart kesinlikle.

Faes ve Pickel dışındaki 3 transfer çok iyi olur gerçekten.

Faes yerine iyi bir Luyi yeterli ve Pickel yerine daha kariyerli birisi gerekli bence.

Hatta Shaqiri yerine 1 sene Feghouli + Kerem ile idare edilebilir.

Sol bek, 6, 8 numara şart kesinlikle
Feghoulinin açıkçası bu saatten sonra ne oynuyacağını düşünüyorum ne de kalmak istediğini
Faes + Kaan Ayhan yapmak daha mantıklı olabilir
Pichel içinde o bölgede dediğin gibi kariyerli orda oynamayı daha iyi bilen bi Dos daha iyi olabilir ama ben daha çok gençlerden yanayım transfer konusunda son zamanlarda canımız çok yandı

Hiç izlemediğiniz topçulardan kadro yapıyosunuz

hadi yaptınız kadrodaki diğer oyuncuların özellikleri neler,takım kimyası nasıl,oyuncular birbirlerini tamamlıyormu gibi kıstaslara da bakmıyosunuz

yani içe kat eden kanatlarla orta açmayan bekleri takıma yazıp ileriye kolleri yazmak gibi,orta açan bekler,kanadı kullanan açıklar varken forvete saviolayı yazmak gibi

terimde böyle kadro kuruyo,o yüzden her transfer döneminde kadroyu yeniliyoruz

Hiç izlemediğiniz topçulardan kadro yapıyosunuz

hadi yaptınız kadrodaki diğer oyuncuların özellikleri neler,takım kimyası nasıl,oyuncular birbirlerini tamamlıyormu gibi kıstaslara da bakmıyosunuz

yani içe kat eden kanatlarla orta açmayan bekleri takıma yazıp ileriye kolleri yazmak gibi,orta açan bekler,kanadı kullanan açıklar varken forvete saviolayı yazmak gibi

terimde böyle kadro kuruyo,o yüzden her transfer döneminde kadroyu yeniliyoruz
Muslera
Yedlin Caulker Marcao Van
Salih
Trezeguet Gedson Morutan Alioski
Mohamed

Yorumlarini beklemekteyim

Muslera
Yedlin Caulker Marcao Van
Salih
Trezeguet Gedson Morutan Alioski
Mohamed

Yorumlarini beklemekteyim
sol açık error veriyo,ısınamadım alioya

Morutan sol iç değil bildiğim kadarıyla sağ kanattan içe deplaseli oynayan bi tip

salih ön libero oynayamaz iç yada ikili os oynar anca

caulker marcao çoğu maç elek oluruz,tamamlamazlar birbirlerini kopuk oynuyo ikiside

bide hoca kim olacak oda önemli

Üst Alt