Transfer Önerileri - Sayfa 396 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Muslera
Yedlin Caulker Marcao Van
Salih
Trezeguet Gedson Morutan Alioski
Mohamed

Yorumlarini beklemekteyim
1. Caulker' i alıcı gözle defalarca izledim, emin değilim, etliye sütlüye pek karışmıyor. O takımın stoper tandeminde 'esas oğlan' solbekten devşirme Tzavellas gibi geldi bana...

2. Salih' in alınmasını geçen seneden beri istiyorum ama o formatta üzerine binecek yükü kaldırması zor. '6' nın önündeki İki '8' den, yahut orta saha tandeminden pasör olanı rolü daha uygundur, diye düşünüyorum...

Başkasına sormuşsun ama burası forum ne de olsa...

Yine birini aliriz ama 3 mac sonra istenilen ozelliklerde olmadigi anlasilip yedege cekilir. 5 milyon vermissin 8 milyon vermissin onemli degil.

Douglas Costa sesleri yükselmeye başladı twitterde

Costa... Hakan Ç.... Onyekuru
............ Mohamed..........
Reis gözünü seveyim Falcao'dan Lemina'dan çektiğimiz yetmedi de iyice bir sakatlık sıkıntısı çekelim diye Douglas Costa'yı mı getirelim ? 12-13 mil.€ civarlarında bir para alıyor sanırım Juventus'tan vergi kesintisiyle filan ne kadar kazanıyordur bilemem ama korkunç bir maaş yükü var bununla birlikte dahada korkunç bir sakatlık geçmişi var

Aboubakar gibi oynadığı dönemde takımı sırtlayabilir ya da Falcao gibi maçta koşmaya çalışırken de sakatlanabilir orasını bilemem ama ciddi ciddi takımın bütçesini düşürmek zorunda olduğumuzu biliyorum

Bu bankalar sözleşmesi ile 2 yıl sonra gelirlerimizin %50 'lik kısmınını futbol şubesi için değil borçlarımızı ödeme konusunda kullanılacağını biliyorum yani önümüzdeki 2 yıl içinde futbol takım bütçesinin %50 düşürülmesi gerekiyor 2 yıl sonra korkunç bir senaryo ile karşılaşmamak için

Buna çok da kötü bakmamak lazım bizim bütçemiz ile bizden çok daha başarılı olan nice takımlar var en azından 16/17 & 17/18 sezonunda Beşiktaş'ın son 3-4 yılda Atalanta'nın Ajax'ın Shakhtar'ın Avrupa'da yaşadığı başarıyı yaşamak çok imkansız olmamalı ama biz Basel'in Kopenhag'ın Olimpiakos & Viktoria Plzen & Slavia Prag & Dinamo Zagreb'in bile çok çok gerisinde kaldık

Son 5 yılda UEFA Kulüp sıralamasında 77. sıradayız Beşiktaş/Fenerbahçe hatta Başakşehir'in bile arkasında kalmışız bu konuda Hapoel Beer Sheva/Maribor/Zorya/LASK/Malmö/BATE Borisov/AEK Atina/Astana gibi takımlar ile birlikte ilk 100 içinde kalmaya çalışıyoruz yazıktır günahtır ve biz bu 5 yıllık süreçte 10 - 20 mil.€ bütçeler ile takım kurduğumuz için başarısız olmadık 50 mil.€ 'luk takım bütçemizin olduğu konuşuluyordu

Olay nerden nereye geldi diyeceksin de reis :asd: ben de isterim Douglas Costa'yı Alex Teixeira'yı Nainggolan'ı Cavani'yi Diego Costa'yı Galatasaray forması altında izlemeyi ama ilk önceliğimiz bu olmamalı bu önümüzdeki 2 yıl boyunca, Marcao gibi yüksek piyasası olabilecek satarken de kazanacağımız futbolculara yönelmek "zorundayız" diyelim haydi hani tapusu bizde olan Gedson gibi oyuncular bulmamız gerekiyor

Hı ama doğruya doğru Hakan Çalhanoğlu'yu Galatasaray forması altında izlemeyi çok isterim, son 2 senedir Avrupa futbolunda şüphesiz Hakan 'dan daha iyi/daha faydalı ofansif orta saha oyuncusu bu diyebileceğimiz De Bruyne / Müller / Bruno Fernandes gibi kaç oyuncu sayabiliriz ki ? bence kendi görevindeki oyuncular arasında şüphesiz ilk 10 'da yer alır 2 senedir verdiği katkıyla birlikte

Daha önce İrfan'ı Fenerbahçe'ye Berat'ı Trabzon'a sanırım Salih Uçan'ı Beşiktaş'a Umut Meraş'ı Trabzon'a kaptıracağız, artık Ömer Şener filan oynar yerli oyuncu olarak seneye de bu kafayla gidersek

Takımda ilk 11 düzeyinde oynayabilen Emre Kılınç ve Taylan Antalyalı haricinde yerli oyuncumuz yok. Sassuolo 'da yedek kalmış Kaan Ayhan'ı sözleşmesi bitecek Salih Uçan'ı ve 2. ligde oynayan Umut Meraş'ın transfer edilmesi bu kadar zor olmasa gerek

Hı ama doğruya doğru Hakan Çalhanoğlu'yu Galatasaray forması altında izlemeyi çok isterim, son 2 senedir Avrupa futbolunda şüphesiz Hakan 'dan daha iyi/daha faydalı ofansif orta saha oyuncusu bu diyebileceğimiz De Bruyne / Müller / Bruno Fernandes gibi kaç oyuncu sayabiliriz ki ? bence kendi görevindeki oyuncular arasında şüphesiz ilk 10 'da yer alır 2 senedir verdiği katkıyla birlikte
Calhanoglu buraya gelmek istemez

Üst Alt