Transferde Son Durum - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transferde Son Durum

Cevap: Van Holsbeeck: Suarez 25 Milyon Euro

Ben bir kaç maçını izledim bu adamın ve gerek şu anki durumunun gerek de potansiyelinin 25 milyon euro etmeyeceğini düşünüyorum.

Çok fazla izledim, kesinlikle eder diyen var mı ?

adam benzinle calisiyor herhalde.

Sözlesmesini uzatmadiginda görürüm ben onu.

Bedava oyuncuyu Barcelona'ya bile kaptirmayiz biz.

Beklesin biraz, :)

Cevap: Fatih Terim’in Gönlündeki 3 İsim

Ali Dürüst teklif yaptık cevabını bekliyoruz dedi Shaqiri için.Bence hala oluru var.

Kaç haftadır gündemde, kaç haftadır görüşüyoruz, teklif veriyoruz yani ortak bir noktada buluşulcak olsak buluşulurdu diye düşünüyorum. Medyada çelişkili ifadeler dolaşıyor, Asbaşkanları çıkıp bu teklifle pazarlık bile edemeyiz diyor, Teknik Direktörleri teklif güzel ama biraz daha yükseltmek lazım diyor. Bu ifadelerden hangisi doğru, ona bakmak lazım. Yani teklif yaptık bekliyoruz ama acaba tatmin edici bir teklif mi ki bu yaptığımız yoksa yine 10 milyonluk adamlara 5 milyon mu teklif ediyoruz daha önceleri de yaptığımız gibi. Eğer Teknik Direktörlerinin açıklamaları doğruysa en azından belli bir aşama kaydetmişiz demektir ancak işin bu kadar uzaması bana Drogba, Podolski gibi isimlerde yaşanan süreci hatırlattı.

Daha sezon basinda 3 milyondu transfermarkt de degeri,suan 7 lerde heralde.Icmis bu arkadas takiminin yarisi etmez okadar.

Cevap: Fatih Terim’in Gönlündeki 3 İsim

Aralarından olma ihtimali olan tek isim Gillet gibi duruyor ki daha iyilerini zorlayabiliriz devre arasında. Mesela kontratı biten Jefferson Farfan, Andrey Arshavin. Andrey Yarmolenko gibi.

eger gercekten sözlesmesi 1.5 yil sonra bitiyorsa bizi birakin hic bir külüb vermez o parayi.

Cevap: Van Holsbeeck: "Suarez 25 Milyon Euro"

44-40yapar.jpg

Üst Alt