Transferde Son Durum - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transferde Son Durum

Cevap: Fatih Terim’in Gönlündeki 3 İsim

Yanlız kimse dillendirmiyo pek ama büyük bir defans problemimiz var.Es kaza Semih sakatlansa filan Servet-Gökhan 2lisine geri dönecez.

En çok istediğim isim Suarez olurdu ancak kendisi daha bir iki hafta önce Arsenal'in kendisini transfer etmek istediği konuşulduğunda bile "Arsenal büyük kulüp ancak devre arasında ayrılmayı düşünmüyorum." demiş bir insan. Yani transferini çok ütopik görüyorum. Shaqiri meselesi de çok uzadı, oluru olsa olurdu diye düşünüyorum ve duyumcuların "bitti, bitiyor." açıklamalarına inanmanın ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha tecrübe ediyorum.

Fatih Terim'in açıklamalarından sonra yönetim bu isimlerden birini mutlaka almaya çalışacaktır ve bu isimler arasında buna en yakın aday Gillet gibi duruyor. Nasıl bir oyuncudur, izleyen bilen var mı? Bu sezon çok formda diyorlar, istatistikleri de güzel ama sağ bek, mi sağ açık mı, forvet mi neyin nesidir bu adam, bu zamana kadar nerelerdeydi, ne yapıyordu, hangi özellikleri iyidir, zaafları nedir hiç bi fikrim yok. Aga ben biliyorum bu adamı, şu kadar maçını izledim vs. diyen varsa aydınlatırsa bizi sevinirim.

En çok istediğim isim Suarez olurdu ancak kendisi daha bir iki hafta önce Arsenal'in kendisini transfer etmek istediği konuşulduğunda bile "Arsenal büyük kulüp ancak devre arasında ayrılmayı düşünmüyorum." demiş bir insan. Yani transferini çok ütopik görüyorum. Shaqiri meselesi de çok uzadı, oluru olsa olurdu diye düşünüyorum ve duyumcuların "bitti, bitiyor." açıklamalarına inanmanın ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha tecrübe ediyorum.

Fatih Terim'in açıklamalarından sonra yönetim bu isimlerden birini mutlaka almaya çalışacaktır ve bu isimler arasında buna en yakın aday Gillet gibi duruyor. Nasıl bir oyuncudur, izleyen bilen var mı? Bu sezon çok formda diyorlar, istatistikleri de güzel ama sağ bek, mi sağ açık mı, forvet mi neyin nesidir bu adam, bu zamana kadar nerelerdeydi, ne yapıyordu, hangi özellikleri iyidir, zaafları nedir hiç bi fikrim yok. Aga ben biliyorum bu adamı, şu kadar maçını izledim vs. diyen varsa aydınlatırsa bizi sevinirim.

Ali Dürüst teklif yaptık cevabını bekliyoruz dedi Shaqiri için.Bence hala oluru var.

Van Holsbeeck: "Suarez 25 Milyon Euro"

"Prijs van Suárez? 25 miljoen" - VoetbalPrimeur.be

Anderlecht baskani van Holsbeeck'in yaptigi aciklamalar : "Suarez'i kesinlikle satmak gibi bir dusuncemiz yok. Bir fiyat ? 25 milyon euro. Isteyen kulupler o parayi vermek isterse gorusebiliriz"

"Milli takima girerse bu fiyat dahada yukselir, ama Suarez su an bile mukemmel bir futbolcu. Boussoufa cok iyiydi, ama Suarez ondan iyi. Ondaki potansiyelle Ispanya ligi gibi buyuk liglerde oynama ihtimali var"

Cevap: Van Holsbeeck: Suarez 25 Milyon Euro

1u1xh.gif

Cevap: Van Holsbeeck: Suarez 25 Milyon Euro

Sözleşmesinin 1.5 yıl sonra bittiğini hesaba katmamış heralde.Suarez onlarla sözleşme yenilemezse yakın zamanda, görürüz bakalım 25 mi istiyorlar yoksa 5-6 ya veriyorlar mı

Üst Alt