Transferler Gelmeli Tudor Devam Etmeli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transferler Gelmeli Tudor Devam Etmeli

Doktorun dediği gibi olası değişiklik büyük belirsizlik demek. Hele hele bu yönetimle bildiğin dipsiz kuyu.

Tudor sonrası gelecek hoca büyük ihtimalle eldekileri kazanma yolunu seçen biri olur. Hamzaoğlu örneği burada ders olmalı. Tudor kendisi skor anlamında başarısız olsa da en azından sonra gelecek kişiye az iş bırakır.

Yoksa kimse Tudor bizi uçurur demiyor anladığım kadarıyla.

Merhaba, takıldığınız noktayı anlamadım ? Tam olarak merak ettiğiniz kısmı , net ve açık bir şekilde ifade ederseniz sevinirim.

Herhangi bir konu hakkında görüş bildirmem için , belirli bir post sayısı veya üye olduğum tarihten bu yana aralıksız yazmam gerekli değil diye biliyorum.

Konuyu açan arkadaş, gayet güzel kendi bakış açısından yorumunu yapmış , ben de karşı görüşümü sunmuş bulunmaktayım.

Teşekkür ederim.
Bende goruse saygili oldugumu ama yil bazinda hepi topu 60 civarinda yorum yapip kotu zamanlarda (sozum.meclisten disari genel olarak.soyluyorum daha once takip etmedim sizi) ortaya bazi troller cikiyor acaba diyorum neyse dikkate.almayin belki de benim paranoyam arada dedektor calisiyor ister istemez.kusura bakma

Şahsi fikirlerim
1. Hamzaoğlu sezonu 20 yılda bir falan olur. Yönetim taraftar kenetlenmesi ,Albayrak Dürüstün olağanüstü çabaları , Melo Muslera Sneijder üstün gayretleri
2. Riekingin devam etmesi hatadır gönderilip Tudor gelmesi daha büyük hatadır.
3. Şu an oluşturulmak istenen kadronun geçen seneki kadrodan kalite olarak büyük bir farkı yoktur hatta daha kötü bile olabilir
4. Sizce son 20 günde şapkadan tavşan çıkartır mı bu yönetim? Al de bile olmayan takıma artık ne derece oyuncu gelir bilemiyorum
Umarım çıkartır

Melih yazında katıldığım yerler olması ile birlikte şunu belirtmek isterim; Tudor'un istediği kadro kurulsa dahi adamın teknik direktörlük meziyeti sınırlı ve başarılı olması zor

Bunun için kurulması hedeflenen kadroya daha iyi bir hoca gelmesi durumunda şampiyonluk şansımız yüksek olacaktır.

Zamanımız kalmadı argümanına açıkçası inanmıyorum çünkü önümüzde yaşanmış bir sürü örnek var mesela Hamza V.b.
Her gelen hoca farklı adamlar isteyecek ne ara yetiştireceğiz bir adamın gelmesi 1 ay sürüyor. Ya gelen herif saçma menajer transferi yada yerli almak isterse ?

Her gelen hoca farklı adamlar isteyecek ne ara yetiştireceğiz bir adamın gelmesi 1 ay sürüyor. Ya gelen herif saçma menajer transferi yada yerli almak isterse ?
Bu sefer yönetim farklı bir yol izlemeli ve kurulacak olan kadroyu oynatabilecek bir hoca getirmeli

En azından umarım bu sefer bizi yanıltır ve dediğim tarzda bir isimi getirirler

Sonuçta kadronun bir önceki kadrodan daha iyi olacağı konusunda hemfikiriz

Ama tekrar ediyorum halen Tudor'a güvenmek büyük bir hatadır.

Bu adam istenen kadro kurulsa dahi başarılı olabilecek potansiyeli yok

Ama transferleri bitirdikten sonra Gerets tarzı bir hoca ile bile anlaşsak şampiyonluk şansımız yüksek diye düşünüyorum.

Yani göz göre göre ya tutarsa dememeliyiz bu sefer

Son düzenleme:
Tudoru istemediğim için içim rahat pampa :)
Kalırsa da kalacak gibi duruyor inşallah da başarılı olur ama bence çok zor.
Bugün Lucescu veya başka usta gelse ve transferler devam etse hiç bir şey kaybetmeyiz. Ligin başlamasına daha çok var. Sanki lig başlamış da yok transferler bitmişde. Veya hazırlık dönemi kalmamış gibi davranıyor bazı kişiler. Gizliden tudorculuk yazısına benziyor bana göre.

tisortler-hazir-statta-bu-aksam-protesto-var_9851461_62.jpg

Şu transfler bitsin de isterse ligin ikinci haftası güven veren hoca gelsin.onemli olan transferlerin tamamlanıp kamp döneminin dolu dolu geçmesi

Tudoru istemediğim için içim rahat pampa :)
Kalırsa da kalacak gibi duruyor inşallah da başarılı olur ama bence çok zor.
Bugün Lucescu veya başka usta gelse ve transferler devam etse hiç bir şey kaybetmeyiz. Ligin başlamasına daha çok var. Sanki lig başlamış da yok transferler bitmişde. Veya hazırlık dönemi kalmamış gibi davranıyor bazı kişiler. Gizliden tudorculuk yazısına benziyor bana göre.
+1905

Şayet Tudor ile devam edersek kaybedeceğimiz aşikar diyorum

Ama yeni bir hoca ile devam edersek kazanma şansımızı yükseltiliriz

Lig için bitmiş hiçbir şey yok kısacası

Omer de buna benzer baslik acmisti desteklemistim , simdi de bu basligi destekliyorum

ayrica iki baslikta da aslinda satir aralarinda gizli ozelestiri de var

kongresinden ua sina , oyuncusundan yonetim idari kadro ve sportif teknik elemanlara kadar herkesin cokus yasayip yasattigi bu surecte seyircinin de kendini puri pak ilan etmesi komiktir

tudor u herkes istedi bu bir gercek , o gun istemeyenler bugun hakkidir elestirir ama goruyorum ki kayseri maci sonrasi tudor da tudor deyip adeta saksakciligini yapanlar bile bugun gitsin kovulsun soylemlerindeler , bu adil degil

Şu transfler bitsin de isterse ligin ikinci haftası güven veren hoca gelsin.onemli olan transferlerin tamamlanıp kamp döneminin dolu dolu geçmesi
Bak buna zaten itirazım olamaz bu kesinlikle olması gereken bir hamle zaten bence bunu tartışmak bile abesle iştigaldir.

Ama Tudor konusunda dediğim gibi güvenilecek birisi değil

Omer de buna benzer baslik acmisti desteklemistim , simdi de bu basligi destekliyorum

ayrica iki baslikta da aslinda satir aralarinda gizli ozelestiri de var

kongresinden ua sina , oyuncusundan yonetim idari kadro ve sportif teknik elemanlara kadar herkesin cokus yasayip yasattigi bu surecte seyircinin de kendini puri pak ilan etmesi komiktir

tudor u herkes istedi bu bir gercek , o gun istemeyenler bugun hakkidir elestirir ama goruyorum ki kayseri maci sonrasi tudor da tudor deyip adeta saksakciligini yapanlar bile bugun gitsin kovulsun soylemlerindeler , bu adil degil

Hayret yav ilk defa mantıklı bir şey yazmışsın. Büyük ihtimal kuzenindir diye tahmin ediyorum.

Taraftar ne yapacak acaba, organize taraftar grubu piyasada olmadıktan sonra

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Su sekilde ornekleyim . Forumumuzda kombine veya bilet alan taraftara gerizekali veya beyinsiz filan diyen yoneticiler var . Bu bile mikro bir ornektir

ua nin bu rezil rusva halinde onu oradan indiremeyen milyonlar var , aynen kongrenin yonetim degistirmek konusundaki hissizligi beceriksizligi gibi

basarili bir taraftar yapilanmamiz olmadigi cok asikar . Bir baska detay da , seyirci bir td veya oyuncu ister , alinir , basarisiz olursa suc kendinde asla olmaz yonetim basarisizligidir

camia icinde basarisizligi paylasma aliskanligi olgunlugu gelismemis

Katılmıyorum.

Burası Galatasaray, hiçbir değişiklik dipsiz kuyu oluşturmamıştır. Dinamik bir yapısı var bu camianın. Duygun Yarsuvat yönetimi Kasım ayında geldiğinde sezonu kapattı denen bu takım, bu camia yine de şampiyonluk yaşadı.
Yeter ki iş, ehline teslim edilsin.

Yalancı bir Başkan kadar yalancı bir Hoca'ya göstereceğiniz sabır, sadece daha fazla üzülmenize sebebiyet verecektir.

durumu özetlemissin.
o dedigin oyuncularla beraber bi kac galibiyet sonra taraftar da gelir stada ve sampiyon olunur.
artik ya hep ya hic !

Üst Alt