Transferler Gelmeli Tudor Devam Etmeli - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transferler Gelmeli Tudor Devam Etmeli

OrZX-r.gif

Yönetim değişmeden Tudor'un gitmesi pek birşey ifade etmez. Hoca değişikliği karmaşık durumu dahada zora sokabilir gibi gözüküyor.

Bu saatten sonra gerekli transferler yapılmalı ve bazılarının bileti kesilmelidir. Kaostan bizi çıkarabilecek çözüm bu gibi gözüküyor şimdilik..

yeni gelecek hoca bu yeni alinan oyunculari begenmiyorum istemiyorum derse ne yapacagiz peki
dursun ve tudor ikilisi gsnin gelecegini de ipotek altina aliyor
2-3 senelik bir enkazimiz daha olacak bu gidisle

Omer de buna benzer baslik acmisti desteklemistim , simdi de bu basligi destekliyorum

ayrica iki baslikta da aslinda satir aralarinda gizli ozelestiri de var

kongresinden ua sina , oyuncusundan yonetim idari kadro ve sportif teknik elemanlara kadar herkesin cokus yasayip yasattigi bu surecte seyircinin de kendini puri pak ilan etmesi komiktir

tudor u herkes istedi bu bir gercek , o gun istemeyenler bugun hakkidir elestirir ama goruyorum ki kayseri maci sonrasi tudor da tudor deyip adeta saksakciligini yapanlar bile bugun gitsin kovulsun soylemlerindeler , bu adil degil

Bu nasıl sığ bir bakış açısıdır?

Öncelikle çöküşü herkes yaşatmadı, yaşatamaz da. Gelinen nokta, elinde mühür bulunanların eseridir. Yönetim başarısızlığı ile taraftarın durumunu aynı kefeye koyma fikri ise, düpedüz hezeyanlar yaşayan bir kafanın ürünüdür.
Taraftar, futbol denen bu küresel organizasyonun ortaya koyduğu ürünün sonucudur.
Elini kaosa kaldıran kongresiyle, İşi, yönetmek olması gereken ama günlerini yönetememekle harcayan yönetim merciisi ve idari teknik kadrosuyla, formasını alıp maça gelen taraftarı bir tutamazsın. Tutarsan eğer, sorunu çözebilecek mantık yapısından uzaktasın demektir.

Tudor'u taraftar istemiş olabilir. Taraftar başarı, ve başarılı olanı ister. Hoş taraftarın her istediği yapılsaydı, bu kadar kötü durumda olmayabilirdik de.
Plan, program üretemeyip taraftarın isteğine göre hareket edip, başarısızlıkta taraftara pay çıkarmak da bir yönetim başarısızlığıdır hatta yönetim kepazeliğidir.
Bu taraftar, Sabri Sarıoğlu'nu da iyi futbol oynadığı zaman bağrına bastı. Fakat Sabri'nin genel olarak rezil bir performans göstermesi taraftarın suçu değildir.

Adil olan nedir Sinan Bilgin söyleyeyim sana; Bir koltuğa oturup hem maddi hem de manevi olarak ihya olanların kendilerini, dar geliriyle takımına destek olanlara, "bunlar teknik adam ya da futbolcu seçmekten aciz" diye düşündürtecek pozisyona düşürmemeleridir.

Son düzenleme:
Burada hadise aslinda bir akil tutulmasi , yonetim surekli td kozu ile ayakta durmaya calisiyor veya transfere umut bagliyor , td ler oyuncularda marjinal degisikliklerin derdinde

cok acik soyluyorum , ben sinan olarak , bir sneijder dusmaniyim hic saklamadim bunu ama belhandaya 9 milyon odeyip 4 sene sozlesme uzatacagima , sneijderle masaya oturur kucuk bir indirimle kalan 1 senesini 4 seneye uzatirdim

mantiksiz hareketler o kadar cok ki .

yeni gelecek hoca bu yeni alinan oyunculari begenmiyorum istemiyorum derse ne yapacagiz peki
dursun ve tudor ikilisi gsnin gelecegini de ipotek altina aliyor
2-3 senelik bir enkazimiz daha olacak bu gidisle

Haklısın. Adam keyfine göre kadro kurdurdu. Şimdi yeni gelen adam bu dandik kadroyla ne yapabilir? Hayır bir de suçlu olur bir şey yapamadı diye.

@gurkan

sasirtici gelir mi bilmem ama katiliyorum

katilmadigim ve bir onceki mesajimda kast ettigim ozelestiri ya da sorumluluk payi , basarisizlikta dahlimiz olmasi degildi tam olarak

evet tudor tudor diye biz de yirtindik ama simdi gitsin diyorsak o zaman bu yanlis secimi biz de yaptigimizi kabul etmeliyiz diyebilmek erdemiydi

yapamiyoruz bunu kabul edelim . Yoksa seyirci ister yonetim yapar bu durumda sorumluluk esittir iddiasinda bulunmadim

mesela kongre dursunu secmekte suclu degildi , forumdaki oylamada da 85% dursun cikmisti , elbette oy atan kongredeki kisiler ile burada dursun diyenler ayni sorumlulukta degil ama nasil buradakiler mantikli olanin dursun oldugu yonunde buyuk fikir birligi ettilerse kongrede de ayni durum vardi

kongrenin esas sorunu icerisinden bizi ihya edecek yonetici ve baskan profilleri cikaramamasidir

Şahsi fikirlerim
1. Hamzaoğlu sezonu 20 yılda bir falan olur. Yönetim taraftar kenetlenmesi ,Albayrak Dürüstün olağanüstü çabaları , Melo Muslera Sneijder üstün gayretleri
2. Riekingin devam etmesi hatadır gönderilip Tudor gelmesi daha büyük hatadır.
3. Şu an oluşturulmak istenen kadronun geçen seneki kadrodan kalite olarak büyük bir farkı yoktur hatta daha kötü bile olabilir
4. Sizce son 20 günde şapkadan tavşan çıkartır mı bu yönetim? Al de bile olmayan takıma artık ne derece oyuncu gelir bilemiyorum
Umarım çıkartır
3. Maddeye katılmak mümkün değil. Bek ve orta saha faktörü bile yeterli. Podolski- Gomis,
Bruma- Feghouli kıyaslamasında da net ifade kullanmak zor

Arkadaşlar iyi misiniz ?

Dursun nasılsa gitmiyor o halde destekleyelim demek Dursun'un istediği şey zaten. Sizi de dize getirmiş galiba teslim olmuşsunuz. Östersunds diye bir takıma elendik farkında mısınız ? Dursun döneminde rezillikler, skandallar normalleşti artık umursanmıyor herhalde. Basında çıkan 3-5 isim hemen gözünüzü boyuyor ve rüzgarcılık yapıyorsunuz. Takımın en iyi üç oyuncusu gönderildi. Takım güç kaybetti siz hala o gelecek bu gelecek takım daha iyi olacak diyorsunuz. Bu Tudor denilen adam takımı mahvetmiş. Takım iki pas yapamıyor, atağa kalkamıyor. Her oyuncu kaplana dönüşecekti, hepsi 15 km koşacaktı hani ? Bruma ve Sneijder'i gönderen kişi Tudor'dur. Oyuncu göndermeye takımın en iyi oyuncularından başlanmaz, önce işe yaramayan çöpler gönderilir. Gelen isimler ise ederi 1 olana 3 vererek alınmış oyuncular. 1 ayda kazık yiyerek anca alabildiler. Her gün Feghouli geliyor deniyor ona da en az 4 milyon verirler. Avrupa yok, doğru düzgün yönetim ve futbol yok neyine güvenelim biz bunların. Diğer branşları çok takip etmesem de hepsinin içine edilmiş durumda.

Şuanda tek yapmak gereken isyan, istifa, yakıp yıkmaktır. Sulu derbi gibi maçlar olmalı. Başta Dursun olmak üzerek hepsi rencide edilmeli, bu göreve geldiklerine pişman edilmeli. Kimse Galatasaray'ı rezil edemez, oyuncağa çeviremez. Deniz bitti artık geçen her saniye çok büyük kayıp.

Üst Alt