Tribün Burada - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tribün Burada

Cevap: Tribün Burada

Islıkları gördünüz 1-0 dan sonra tüm G.b atakarında bütün stad ıslık çaldı uyutucu tezahüratlar fazla yapılmadı stad dolu olursa herşey daha iyi olacak

Beklenen karar bugün alındı 2 saat durabildim gördüklerimi duyduklarımı sizlerle paylaşayım:

1 - İst. il emn. müd. yardımcısı ve 1905 GS TUSİYAD başkanı toplantıya katıldı yaptıkları bilinçli konuşmalar oldukça etkileciydi söz alan diğer arkadaşlarda organizasyon sıkıntılarını önlemek ve alt branşlara daha fazla ilgi göstermek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade ettiler.

2 - Kapalı ve Eski Açığın kalbindeki dostlarımız söz aldığında salona bir sessizlik çöktü maçlara artık içmeden gidelim yada illa içeceksek dozunda bırakalım mesajları net bir şekilde ultrAslan a ifade edildi UA ciddi bir dille uyarıldı.

3 - Maç sırasında sigara dumanı milleti boğduğu için mümkün olduğunca azaltmaya daha fazla özen gösterip hiç kimseye durum ne olursa olsun "bağırsana lan" bilmem ne cart curt sitemleri edilmeyecek.

4 - Artık Kapalı ve Eski Açık kafasına göre beste söyleyemeyecek söylenen besteler maçın gidişatına uygun olacak (meyhane bestelerindende vazgeçilmeyeceği açıkça söylendi) gerekirse 90 dk eşitlik bozulmadığı sürece hakem baskı altına alınıp ıslıklarla Samiyen inleyecek.

5 - Gençlerbirliği maçıyla başlayacak olan yeni uygulamayla beraber Kapalı ve Eski Açık 10'ar dk aralıkla besteleri birbirine teslim edecek bu şekilde hiç susmadan 90 dk boyunca güç ve konsantrasyon kaybı önlenip bütün enerji rakibe ve hakeme baskı için kullanılacak.

6 - Bu filmin yönetmeni ultrAslan dır. Yaşasın bağımsız taraftar oluşumu yaşasın ULTRASLAN.

7 - Bizi izlemeye devam edin. :ka05::ka10::ka05:

Seni temin ederim bundan çok daha iyisi olacak Aslantepe toplantıları önümüzdeki yıl çok daha ciddi bir katılımla gerçekleşecek herkese mutlu akşamlar angut.com akar.

4 - Artık Kapalı ve Eski Açık kafasına göre beste söyleyemeyecek söylenen besteler maçın gidişatına uygun olacak (meyhane bestelerindende vazgeçilmeyeceği açıkça söylendi) gerekirse 90 dk eşitlik bozulmadığı sürece hakem baskı altına alınıp ıslıklarla Samiyen inleyecek.

:allaalla6vr::allaalla6vr:

Bugün ciddi bir çaba içindeydi taraftar, takıma destek olmak için çırpındılar ve saygıyı hakediyorlar sonuna kadar.

Özellikle dikkat ettim verdikleri tepkilerde fazla uzatmamaya ve maça geri dönmeye gerçekten özen gösterdiler, çok sevindirici.

Bugün ciddi bir çaba içindeydi taraftar, takıma destek olmak için çırpındılar ve saygıyı hakediyorlar sonuna kadar.

Özellikle dikkat ettim verdikleri tepkilerde fazla uzatmamaya ve maça geri dönmeye gerçekten özen gösterdiler, çok sevindirici.

Bugun tezahüratlar karışmadı,hakeme baskı,gençler ataklarında yuhlama iyiydi.Su Serdar'a da sarı kart göstersebilseydik bir de:)

tribünler bugün çok iyiydi özellikle top rakipteyken olan tribün baskısı baya etkili oldu ben bile şaşırdım diyebilirim zira böylesi bir atmosferi görmeyeli çok uzun zaman olmuşdu.

Umarım bu şekilde ve daha iyiye gider tribünler zira 12.adam sıfatını yavaş yavaş kaybetmeye başlamışdık.Elbetteki tribün karmaşasının nedenleri çok ama ben bunun en büyük nedeninin rakiplerimize göre stadımızın konfor ve atmosferinin geri kalmasına bağlıyorum,onun içindirki 10 yıldır ali samiyen atmosferine alışan oyuncularımız kadıköy atmosferini görünce afallıyor ve maç kazanamıyorlar.Herşey zincirleme aslında ama halkanın başı bize yakışan stadımızın olmayışıdır,oyuncularımızla beraber traftarımızda rakipleri ile kendilerini kıyasladığında elbetteki geri kalmış bir ortamdan hoşnut olmuyorlardır ancak az kaldı aslantepe 2010da rakiplerini bekliyor şimdiden :D

Bu toplantıları yapmaya gerek yok aslında yapacakları tek şey bir sinema salonunu kiralayıp GS-real madrid maçını izlemek olmalıydı.

İnanılmaz bir geri dönüşün yaşandığı olağanüstü bir performansın sergilendiği o maçta tribünler nasıldı bunu bir hatırlasınlar yeter.

Üst Alt