Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi

Cevap: Trt spikerinin ibretlik İngilizcesi

Bu adam Türkçe'de iki kelimeyi yan yana zor getiriyor birde utanmadan Ingilizce konuşuyor.

Yayin yarida kalmamistir,TRT daha fazla rezil olmamak icin kendi kesmistir,bir milletin dili bu kadarda asagilanmaz :)

Turkish football maybe scandal(Bu cümleye yapacak bir şey yok).And next month..... two games.Boşluk doldurulursa belki olur ha gayret.

İşte bu adamlar böyle muhabir oluyor,maalesef hakedenler ise olamıyor.

Arkadaşlar, sanki ülkemizdeki ingilizce eğitim seviyesi çok yüksekmiş te,

bir tek bu adam kendini geliştirememiş gibi konuşuyorsunuz.

Ben burada geçilen dalgaları, kesinlikte spikere değil, kanala yapılmış olarak kabul ediyorum.

Kanalın, spikere bu eğitimi düzgün aldırmalıydı veya bu derece düşük seviyede birini göndermemeliydi.

Radyo Televizyondan mezun binlerce kişi işsiz dolaşsın, kadrolaşan böyle cahiller de para kazansın.

Anlamadığım şey adam konusamadığı halde hiddinki anlıyo sonra bize tercüme yapıyo sonra tekrar soru soruyo valla skandal ya :D

Fatih Terim'in ingilizce ve italyanca öğrenme isteği hırsı ve azmine ise hayranım.

İngilizce bilmeyipte Trt ekibinde olmasını eleştireremem ama en azından o İngilizceyle orda bu görevi yapabilecek insanların önüne geçmesi kabul edilemez bir hata.

Üst Alt