TRT'den Bomba İddia - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TRT'den Bomba İddia

Cevap: TRT'den Bomba İddia

eğer biz sikeci serefsizler ve serefsiz federasyon yuzunden CL'ye gidemezsek etkisi bu olur

1474222_o.gif

bazılarınızın yazdıklarını anlamakta gucluk cekiyorum, lan isin icinde biz de varız, cıldırsanıza oglum yıksanıza sagı solu. boyle sacmalık mı olur yah

bazılarınızın yazdıklarını anlamakta gucluk cekiyorum, lan isin icinde biz de varız, cıldırsanıza oglum yıksanıza sagı solu. boyle sacmalık mı olur yah

Yiktik da ne oldu Emir? Demirören ordayken bir faydasi var mi? Adamin yüzüne tükürsen yarabbi sükür diyecek

Bu amacla geldi zaten niye sasiriyorsunuz ki? Basbakan da adamin yanindayken kim ne yapabilir bu ülkede?

Aramızda hala tüm takımların ceza alacağını hayretle karşılayanlar ve "saçma" bulanlar var? Sanırım 2 aydır bu konuyla ilgili hiçbir değerlendirmeyi takip etmemişsiniz?

Şahsi fikrim %99 seneye ŞL'ye gidemeyeceğiz.

Aramızda hala tüm takımların ceza alacağını hayretle karşılayanlar ve "saçma" bulanlar var? Sanırım 2 aydır bu konuyla ilgili hiçbir değerlendirmeyi takip etmemişsiniz?

ozaman niye macları izlemeye devam ediyorum ben? gerek varmı ki cerceve belliyse¿

ozaman niye macları izlemeye devam ediyorum ben? gerek varmı ki cerceve belliyse¿

biz ve yonetım boyle sessız kalıyor anlamak mümkün degıl kardesım adamlar altyapısını olusturuyor herseyın neden 5 yıl degılde 2 yıl neden adı gecen takımlar degılde bütün takımlar,ne bılıyorsunuz bıze ankaragucu macında sike yaptı dıyen yıldırım demırörenın bizi satmadıgını

ben yonetıme guvenıyorum adnan polat falan olsaydı sımdıye kayısı koparmıstım,sabır sabır 10 aydır mılletı paranoyak yaptılar ,yakında adı gecenlere degıl gecmeyenlere ceza vercekler gıbı,bu olaydan asıl magdur lar bızız gecen yılkı paraları prımlerı göturduler ne bılıyorsunuz bizim maçalardada oyun lar donmedıgını,tff baskanı degılmıydı azızle maç saatlerını ayarlayan,yardım parası adı altında paraları fb aktaran

MILLET AGZINDAN DÜSÜRMEZKEN BUNLARA YÖNETIMIMIZ DE DAHIL NASIL INANMAMAMIZI İSTIYORSUNUZ BU OLAYA YEMIN EDIYORUM ARTIK MIDEM BULANIYOR

böyle bir şeyin olması imkansız. bu hukuksuzluk demektir. suçu olmayan bir takıma asla ceza veremezsin. türkiye sınırları içinde hukuksuzluğun kralı olur ama avrupalı hak yemez. platini'nin birinci ağızdan açıklaması var + yunanistan'daki şike olayında uefa bütün yunan takımlarına mı ceza verdi? saçma sapan bir istihbaratı ciddiye almamak lazım.

bir yandan aday oluyorsak bir yandan uefanin isteklerini yerine getirmeliyiz yoksa aday olmak cok mantiksiz, yoksa adamlar demez mi sen sike yapan takimlarina bile ceza veremiyorsun hangi adaylik dan bahsediyorsun diye

Aday olduğumuza ve istediğimize göre bence kapalı kapılar ardında UEFA'ya ''gerekeni yapıcaz, merak etmeyin'' denmiştir. Şu play off'lar bitsin, şenliği görün siz.. :)

insallah kardesım ınsallah ama uefada super fınalden sonra vercek dıyor cezayı super fınal bıtsın bakalım görecegız

bir yandan aday oluyorsak bir yandan uefanin isteklerini yerine getirmeliyiz yoksa aday olmak cok mantiksiz, yoksa adamlar demez mi sen sike yapan takimlarina bile ceza veremiyorsun hangi adaylik dan bahsediyorsun diye

ben simdiden dıyorum bıle bu ne perhız bu ne lahana dolması 10 ay olmus 10 ay

iyi avutuyorlar bızı surecı takıp edenler cok rahat anlarlar nasıl zaman gecırdıgını,bena dım gıbı emınım uefanın zaman gecırdıgmızı bıldıgını,sırf yargı surecını beklemek için bütün olanakları bütün dalavereyı yaptılar yalansa yalan deyın

Üst Alt