TRT'den Bomba İddia - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TRT'den Bomba İddia

Cevap: TRT'den Bomba İddia

selçuk derelinin kaynağının oktay derelioğlunun etoo kaynağına benzer bir kaynak olduğunu düşünüyorum :asd:

---

Hiç korkmayın renktaşlar...

Bunlar Galatasaray'ı umutsuzluğa sevk etmek için oyunlar...

Maksat bize " madem Avrupa yok, salla gitsin" şeklinde kafamızı karıştırıp, bundan sonraki maçlarda puan kaybettirmek...

O yüzden zerre kadar kormuyorum...

Ayrıca diyelimki böyle oldu;

Çıkar " Avrupa Adalet Divanına" başvurursun...

Dersin; " Kardeşim benim suçum yok, olay şike olayı benim en ufak bir bağım yok. Beni niye cezalandırıyorsunuz"

Adam gibi savunursun kendini... Birşey olmaz.

Avrupa Adalet Divanı bugünki Bosman Kurallarının çıkmasına neden olan kurumdur...

UEFA milli takımları ve kulüp takımlarını 2 yıl men edicekmiş UEFA'ya çok yakın bir kaynaktan almış bilgiyi ama TRT ile alakası yok Selçuk Dereli'nin istihbaratı

karar verilmiş Super Finalden sonra açıklanıcakmış bizim TFF rica etmiş

tüp kafa yapmazsa sasarım demıstır zaten hıcbır klup krıtere uymuyor bu sayede hepsını almayın 2 yıl demıstır

zaten acıklamarı o yönde

Böyle gerizekalıca birşey olmaz. Boşu boşuna endişelenmeyin. Böyle birşey daha önce nerede görülmüş ?

UEFA bu kadar aptal bir kurum değil. Öyle birşey yaparlarsa direkt CAS'a gideriz, hem bizim için verdikleri ceza kaldırılır, hem yüksek miktarda tazminat alırız. Yani kısacası böyle birşey olması mümkün değil.

UEFA milli takımları ve kulüp takımlarını 2 yıl men edicekmiş UEFA'ya çok yakın bir kaynaktan almış bilgiyi ama TRT ile alakası yok Selçuk Dereli'nin istihbaratı

karar verilmiş Super Finalden sonra açıklanıcakmış bizim TFF rica etmiş

Kaynak: Selçuk Dereli'nin istihbaratı :D

valla yemin ediyorum akşam akşam güldüm :D görende Selçuk Dereli Platininin liseden arkadaşı zanneder. Bir haber vardı Sergen'den Chelsea tüyoları diye o geldi aklıma :D

Kaynak: Selçuk Dereli'nin istihbaratı :D

valla yemin ediyorum akşam akşam güldüm :D görende Selçuk Dereli Platininin liseden arkadaşı zanneder. Bir haber vardı Sergen'den Chelsea tüyoları diye o geldi aklıma :D

Selçuk Dereli'ye kadar gelen istihbaratın gündemde herkesin dilinde olması gerekirdi bencede gazeteci vasfı bile yok adamın öte yandan her ne kadar sevilmesede burda ibrahim seten sağlam duyumlar alan paylaşan biri en azından onun kulağına giderdi haklısın Selçuk Dereli hakem hocası olarak dinlenmesi gereken birisi :)

Üst Alt